Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek apple iphone...

Szerintetek apple iphone 6plus (128gb) vagy samsung galaxy s6 edge plus?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 08:54
 1/6 Zámbó_Jimmy válasza:
48%
Üdv.! Én a Samsung készüléket választanám, de elmondom miért. A Apple 6/6Plus készülékben már-már eléggé akad az IOS. Sajnos ez a probléma fennáll minden 6/6Plus telefonnál. Ha mégis Apple-t szeretnél, akkor vásárold meg a 6S/6SPlus készüléket. De ha csak ezek közül lehet választani, mindenképpen a Samsung készüléket választanám. Üdv. Jimmy
2016. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Helló! én mindenképen az iPhone-t választanám, de ha teheted, akkor inkább egy 64 gigabájtos 6S-t vegyél. Időtállóbb, mint a fentiek. De ha ezek közül kell választani, iPhone.
2016. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zámbó_Jimmy válasza:
32%

Nem szeretnék veszekedni, kedvelem az Iphone készülékeket, de a 6/6Plus köztudottan nem sikerült valami jóra. A SGS6 Edge Plus pedig ellenkezően. Mindenképpen rossz választás lenne, ha nem a Samsung-ot vennéd. :) Üdv. Jimmy

(Ha kielégítő választ adtam, kérlek értékeld!)

2016. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

6s-en én is gondolkodtam csak nekem a hatalmas telefonok tetszenek😂😂.

Akkor szerintem samsungot veszek.

2016. máj. 29. 18:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Beats pro-val tudom ezt használni?
2016. máj. 29. 19:06
 6/6 Zámbó_Jimmy válasza:
Természetesen.
2016. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!