Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El lehet tuntetni a hajszal...

El lehet tuntetni a hajszal karcokat samsung s7 edgerol?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete van meg. Amig nem vettem ra tokot a foliaban tartottam. Most is abban van es nem ertem mert karcolodott ossze a hatulja. Nagyon idegesito.
2016. máj. 29. 10:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Hajszalkarc*
2016. máj. 29. 10:35
 2/8 Zámbó_Jimmy válasza:
51%

Üdv. Egy kis karctalanításért nem is kell messzebb menned a fürdőszobádnál. Fontos, hogy ne gél fogkrémet, hanem igazi fogKRÉMet használj. Kapd a kezedbe, nyomj belőle egy kis pöttyöt egy vattapamacsra, majd ezt finoman dörzsöld bele körkörös mozdulatokkal a kijelződ karcolásaiba egészen addig, ameddig el nem tűnnek a karcok. Majd mindezt töröld le egy nagyon finoman benedvesített ronggyal és voilá, hűlt helye a karcnak!

(Ha szerinted ez a válasz hasznos, kérlek értékeld!) Üdv. Jimmy :)

2016. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem a kijelzoje karcos hanem a hatulja..de azert kiprobalom :) koszi
2016. máj. 29. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Külön benyalok, ha valaki erről az üvegről fogkrémmel leszedi a karcokat! Ezt addig lehetett eljátszani, amíg műanyag kijelzők voltak. Nekem Március 8.-a óta van meg és egy karocska sincs rajta. Pedig sokszor nincs tokban, amikor otthon vagyok.
2016. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat enis meglepodok ha eltunteti bar nem fuzok hozza sok remenyt. Nem is ertem az enyem miert es hogyan karcolodott meg.
2016. máj. 29. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha eltüntetni nem is tudod, legalább megvédheted a további karcoktól. Lehet kapni ellőre és hátra is hőkezelt üveg védelmet, elég olcsón. Gyakorlatilag nem is látszik. A biztonság kedvéért én rá raktam.
2016. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennek utananezek.koszi :)
2016. máj. 30. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez, ha cserélni akarod:

[link]

Ez meg ha védeni:

[link]

most épp elfogyott nekik, de lesz még, csak iratkozz fel náluk.

2016. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!