Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciamegvonásnál ez lehetsé...

Garanciamegvonásnál ez lehetséges?

Figyelt kérdés

alaplaphibás telefonom van, de bevolt törve a kijelzőm

megcsináltattam a kijelzőt /külső üveg érintő jó volt/ de nekem azt teljesen elrontották

felküldték a telefonomat pestre miután megcsináltattam a kijelzőt

és ott ráírták, hogy illetéktelen beavatkozás miatt visszautasítva

elengedte a ragasztó, meg folyt a főpanelomon

ha én valahol nagyon jó állapotúra megcsináltatom a telefont, akkor megcsinálják garanciába, annak ellenére, hogy egyszer visszakülték illetéktelen beavatkozás miatt /ráírták a garancialapra+ képekkel indokolták/



2016. máj. 29. 18:42
 1/4 A kérdező kommentje:
+1 samsung telefonom van
2016. máj. 29. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha garancia időn belül, nem hivatalos szervizpartner nyúl bele a telefonba, és ezt észreveszik, akkor elvész a garancia, ez benne is van a garancia leírásában.
2016. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Minek kellett kókány gsm-be vinni? Ráírták, hogy nem garanciális. Szerinted nem rögzítik maguknak a gépbe???
2016. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert 40k helyett 10k volt
2016. máj. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!