Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék. Xiaomi...

Új telefont szeretnék. Xiaomi Redmi 3-at néztem ki. Tudtok mondani 50e ft-ért jobbat?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tőle mert számomra ismeretlen márka. És "csak " egy év garanciát adnak rá. Meg elég körülményes rá a magyar nyelvű android a zárt bootloader miatt. Tudom lehet magyar nyelvűt rendelni de az mennyire "hivatalos" stabil rendszer? Készül hozzá frissítés? Ha probléma lenne vele hogy lehet érvényesíteni a garanciát?

2016. máj. 29. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
MIUI mennyire stabil?
2016. máj. 29. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Xiaomi Redmi 3 tényleg nagyon jó telefon. Az Eustock-on kívül mindenhol drágább 50 ezernél, de legalább 100%, hogy itthonról rendeled, így a garancia sem ütközik ilyen jellegű akadályokba.

Vagy ha így is mindenképp 50 ezer Ft az árplafon, akkor esetleg még Honor 4C amit ajánlani tudok, nem jobb, nem rosszabb, kb. azonos tudású a Redmi 3-mal.

2016. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
sztem a redmi 3 a legjobb ennyiert
2016. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is az Eustock-ot néztem ki azt mondják korrekt cég.Teljesen magyar az android rajta? Készítenek rá frissítést?
2016. máj. 29. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,teljesen magyar de a frissítéseket csak manuálisan lehet rárakni.
2016. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet manuálisan frissíteni? Ha így teszek az nem jár garanciavesztéssel? Honnan tudom melyik a stabil frissítés? Vagy felesleges vele bajlódni? Honor 4c több szempontból gyengébb így kilőve. Honnan a legbiztonságosabb megrendelni, hogy szükség esetén tudjam érvényesíteni a garanciát?
2016. máj. 30. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk csak az Eustock ad normális garanciát rá,pontosabban a WayTeQ,néha a SpeedShop,Pingdigital árulják még jó garanciával.A manuális frissítés az amikor kinyitod a BL-t és a PC-Suit segítségével felrakod de erre van több program is,nem bonyolult.Utána a telepítés egyszerű,a Global ROM-ra várni kell még.
2016. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eustock-ról tervezek rendelni mikor megjön a fizetés :)Frissítéssel óvatos leszek. Igazából ha stabil a rajta lévő rendszer akkor nem fogom erőltetni.
2016. máj. 31. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!