Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Mit csináljak?

SOS! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rossz kategória, de most légyszíves ne az legyen a probléma.


Úgy 1-2 hete egy ismerősöm kiírta a Facebookon, hogy törölte a gyerekei profilját, mert ellenőrzés van, és egy ismerősüket drágán megbüntették mert 14 év alatti gyereke regisztrálva volt.


Nekem is ilyen ellenőrzés lehet a fióknál, mert amíg nem küldök képet az okmányokról v. vmi személyigazolványról addig függesztve van a fiókom.


Küldenék én róla, de félek minket is megbüntetnek majd, DE! Ugyanakkor régebben olyasmiket hallottam/olvastam, hogy 13 év alattinak nem lehet profilja, én meg 13 éves vagyok... mit csináljak? :$



2016. máj. 30. 21:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak sajnálni tudlak hogy enélkül nincsenek ismerőseid, képeid.

Az én ismerőseim eljönnek és beszélgetünk meg szalonnát sütünk az udvaron, kép se kell hozzá. Nem attól lesz jó napom hogy mások fotóit bámulom nap mint nap. Csinálok magamnak élményeket a családommal, ami akkor is megmarad ha már facebook sem lesz.

2016. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy dolog nem tiszta itt: ki a 13 éves és kinek a profilja van felfüggesztve?
2016. jún. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendesen eltértetek a témától....
2016. jún. 1. 14:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Eltértünk hát! Mert nem értjük hogy ki vagy, a gyerek vagy az apuka, ki milyen facebook fiókkal bajlodik, pl a gyerek csinált fiokot és zárolták, vagy az apuka csinált de ide a gyerek írt vagy hogy is van?
2016. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!