Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z5 compact? Többi...

Sony xperia z5 compact? Többi lent

Figyelt kérdés
mi a vélemyényetek a telefonról, megéri megvenni? akinek ilyen van az tudna nekem véleményt írni. akinek nem ilyen van de volt már sony telefonja mi a véleménye a sony telefonokról?

2016. máj. 31. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Youtube-on nézz róla teszteket és véleményenek. Összességében egy nagyon rossz készülék. Őrült lassan kapcsol be, rosszul optimalizált a rendszer, melegszik (de nagyon durván forrósodik) és emellett annyiba kerül mint egy korrekt mobil. Annyi pénzért én S7 Edget vennék ha adroidot szeretnél.
2016. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. máj. 31. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Cáfolom az elsőt! Igenis nagyon jó, korrekt mobil. Gyors, a rendszer számomra nagyon szimpatikus, kiváló kamera, gyors ujjlenyomat-olvasó és még egyszer NAGYON NAGYON GYORS, NEM FAGY! Küllemre is szép, jó a fogása (mind a méret, mind a hátlap minőségében). Melegedni alig melegszik azt is több óra netezés esetleg komoly játéknál de egyáltalán nem forró...amúgy emellett is gyorsan teszi a dolgát.
2016. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért azt kijelenteni hogy rossz telefon elég erős túlzás 1 válaszoló, a z5-ben is a snapdragon 810 dolgozik, és bár üveg borítású hátlappal rendelkezik csakúgy mint az S7, de nem melegszik úgy mint a Z3+-Z4 "ami ugyan az" igaz a Z5 matt üveg hátlapot kapott, és amit én feltudok a SONY telefonoknak negatívumként róni az a kamera része, nem azért mert nem csinál szép képeket, mert hazugság lenne ha ezt állítanám, hanem a baj vele az az hogy nincs optikai kép stabilizátor a fókusz ettől gyors és jó nappali fényviszonylatnál szép képeket lehet vele készíteni a baj az a kamera részével hogy ha nem kiváló automatikus módot válasszuk akkor nem tudunk csak 8 megapixelben fotókat készíteni úgy hogy minden kamera beállítás használható legyen, éjszakai fotózás során a képzajosodás eléggé észrevehető, a panel típusa jó de a fényerejéből elég hamar veszít ha oldalra fordítod, de a Z5 nem melegszik úgy mint a Z3+ pedig a hardver cpu,gpu ugyan az mindkettőben, kinézetre nekem sokkal jobban tetszik mint az S7, minden teljesen simán gördülékenyen működik és fut a telefonon, a böngészés villám gyors az oldalak gyorsan betöltődnek nem akadnak, nekem a jobb témázhatósága miatt és a kinézete miatt jobban tetszik a Z5 amúgy az audio jack részébe egy kis hang kártya van beépítve külön ami egy minőségi headsettel, pl: Klipsch R6 és feltéve ha az audio formátum is jó minőségű pl FLAC ami veszteség mentes audio formátum na ott a hangzás egy ilyen headsettel nagyon nagyon komoly ezt azért állítom mert bár nincs Z5 telefonom, de egyszer egy ilyen formátumú zenét hallgattam egy hasonló headsettel egy Z5 telefonon ismerősömé és én nem hittem el hogy egy telefonból és egy ilyen headsettel ilyen minőségben ennyire jó zenét hallgatni, a SONY letölthető témázáshatósága miatt is jobban tetszenek a SONY telefonok, a kamera azzal továbbá úgy vagyok hogy nekem az a képminőség teljesen jó amit a telefon automatikus módban készít, én nem fogok egy kép kedvéért több percet eltölteni azzal hogy mindent egyénileg beállítsak, lövök egy gyors képet ennyi, aki ezzel szeret bíbelődni oké nem gond, de aki igazán jó képet akar készíteni vegyen egy komoly fényképező gépet, amúgy nem hiszem hogy telefont sokan a fényképezés miatt vesz meg, sokkal többet böngészel rajta, hallgatsz rajta képet, esetleg játszol rajta, vagy ha buszon ülsz nézel rajta filmet stb, mint sem fényképezel vele vagy videózol, és nem csinál rossz képet a SONY telefon csak nem olyan jó a képek minősége mint egy S7 esetében de amíg egy Z5 kerül 140000 Ft-ba addig az S7 kerül 180000-200000Ft-ba persze hogy szebb képet készít, na meg gyorsabb is stb, de a lényeg én sok zenét hallgatok telefonon és headsettel jobb egy Z5 hangminősége mint egy S7-é.
2017. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!