Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz android 6. 0?

Mikor lesz android 6. 0?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s5re már régóta ígérik az egyik haveromnak már van is, de arra lennék kíváncsi hogy mitől függ hogy mikor frissíthetek?

2016. jún. 1. 23:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatótól függ.
2016. jún. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Talán mire kijön az újabb Android, addigra meg is kapod!... Ezért nem szabad Samaungot venni! 2 éves telefon, de már 1 éves csúszásban van a rendszer frissítés!
2016. jún. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
5%
Na. Megint egy jó válasz. Gondolom neked hetente frissítik.
2016. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
8%
Ja, tényleg, az iPhone frissítések mostanában elég sűrűn jönnek. De csak mert szar lett és nem győzik foltozgatni.
2016. jún. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Nekem Nexusom van, minden újabb Android verzió a bejelentés után kb. 1 hétel érkezik meg OTA formában! És közvetlenül a Googletől, szolgáltató nem nyúl bele.

De egyébként az iPhone is ugyanilyen!

2016. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

Akkor nem értem hogy miért nem vesz mindenki ASUS-t? Hiába kapod a frissítés azonnal, attól még létezik jobb telefon. nekem speciel nem kéne. Amikor az adott típusra megjelenik akkor azonnal elérhető lesz az adott típusra, ergo ugyan az. Ez az Android. Nem lehet az ASUS az LG és a kismillió típusra ugyan azt feltenni. Érdekes hogy nekem nem volt gondom a Samsunggal. Nem is értem. Egyik se lassult be! A ritka fagyást meg a rosszul megírt programok okozták. Akinek meg nem tetszik a touchwiz az lescseréli.

Ami meg a frissítést illeti, mindig ez megy. Megveszik a telefont, és egy hét múlva: jajaj mikor jön már az Android 8? Léci léci, valaki tolja már fel! Aztán jön a meglepi: jajaj, lassabb lett e telóm! Elfelejtik, hogy a telefonok ma gyorsabban fejlődnek, mint anno a PC. És a Windows 7-et sem erőltetjük fel egy 286-osra.

Azt is meg kell jegyezni hogy nem mindegyik ASUS kapta meg a 6.0.x Androidot. Akkor hogy is van ez? 2015-ös modell és kénytelen beérni az 5.1.1-el? Mi történ ezzel a világgal?

Lehet minuszolni.

2016. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A NEXUS 4 mikor kapta meg az Android 6-ost? Az 5-ös meddig fog kapni frissítést?
2016. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Márpedig nagyon is fontos, hogy mindig a legfrissebb rendszerverzió fusson a telefonon, mivel biztonsági, stabilitási és egyéb feljesztéseket tartalmaznak.


Jó példa a dolog jelentőségének megértésére a Stagefright nevű hiba:

[link]


És a hibajavítást tartalmazó 6-os Android csak a készülék 7%-ára jutott még csak el! És vannak korábban felfedezett rések is, ami meg az 5-ös Androidban javítottak! Tehát joggal mondható, hogy az Androidos telefonok nem biztonságosak!

2016. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Rossz cikket li kenkeltem, bocsánat! Ez az AudioEffect nevű hibáról ír. De a lényeg azért érthető.
2016. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ez érthető. De ehhez miért nem egy kisebb frissítést adnak ki? És nem kéne egy 2-3-4 éves telefont megterhelni egy túl erős, nagy méretű rendszerrel. Vagy nincs igazam? Amint felteszed a 6-ost az S5-re, egyből elfoglalja a rendszermemóriát és a programok csak szenvedni fognak. És, bár létező rés, de igazán nem sok ember szenvedett kárt miatta. Abban is biztos vagyok, hogy a hatosban is fognak találni hibát. Csak keresni kell. Ezt meg ne rójuk már fel a Samsungnak.
2016. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!