Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Clean Master iphone 5S-re?

Clean Master iphone 5S-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy tudnátok ajánlani a Clean Masterhez hasonló appokat iphone-ra ami így hát "kitakarítja" a telefonomat ? kitőrli az ilyen szemét fájlokat és ezzel tárhelyet szabadít fel.

#iPhone 5S #Clean Master #szemétfájl #kitakarít.tárhelyfelszabadítás
2016. jún. 3. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nincs és a rendszer zártsága miatt nincs is rá szükség, Androidra sincs értelme az ilyesminek
2016. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak parasztvakítás,értelme 0.
2016. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Jó esetben parasztvakítás, rossz esetben kárt okoz a rendszerben. Kerüld el messzire!
2016. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Látom hogy a 2-es választ le minuszolták. Kíváncsi lennék hogy miért.
2016. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%

#4:

Mert van benne app kezelő, ami igenis ér valamit. Bár másra nem jó, de így már az értelme nem nulla.

2016. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom,nekem eddig semmi hasonlóra nem volt szükségem,de hogy a Clean Master a legtöbb reklámot tartalmazó program az biztos,én mondjuk a memória ürítésre és a tárhely növelésre mondtam hogy parasztvakítás de az szerintem baj hogy arra nem jó amire épp kitalálták.
2016. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A másik, hogy ha már valakinek a telefonja kicsit gyengébb, akkor van sokkal hatékonyabb, reklám mentes és főleg megbízhatóbb program is nála.
2016. jún. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

ájfónra nem kell Clean Master sem hasonló.

egyébként meg androidra sem tenném fel, mert csak egy látszatalkalmazás

2016. jún. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

#7:

Rosszul tudod, nincs szükség ilyen programokra, a rendszer magától megold mindent.

2016. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9-es

Azt írtam: "ha már kell" Gondoltam érthető a mondani valóm. Bocs hogy ha bonyolultan fogalmaztam.

2016. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!