Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem Huawei P8 Lite-ot,...

Most vettem Huawei P8 Lite-ot, s normális, hogy ennyire melegszik?

Figyelt kérdés
még semmi appot nem töltöttem le, csak nézegettem, mik találhatóak rajta, s már éreztem, hogy mintha langyibb lenne egy picivel a többi részéhez képest (jobb oldalon, a hangerőszabályozónál), s aztán a messengert szedtem le és futtattam, s éreztem, hogy meleg. ez még belefér, vagy valami baja van?

2016. jún. 3. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezzel sokkal közelebb nem lettem
2016. jún. 4. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig ott van leírva, a melegedés is.
2016. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Scav válasza:
Nekem nem nagyon melegszik, csak ha terhelem valami komolyabb alkalmazással, pl. valami 3D-s játék, ilyesmi. De akkor sem melegszik jobban, mint az eddigi telefonjaim. Mivel nem nagyon játszok rajta, csak amikor az asszony ruhákat válogat és várok rá, így nem is zavar.
2016. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mikor csak a beállításokkal szórakozok (új még a telefon) meg a névjegyeket viszem és ilyen alapfeladatokat viszek vele, akkor is érzem, hogy egy picit langyos. mikor képeket készítettem vele (kb öt darabot, hogy megnézzem, mire képes), akkor is elég langyos volt (melegebb picit, mint mikor névjegyekkel voltam el). játékokat meg ilyeneket nem próbáltam vele, egyelőre csak messenger van rajta, annál is érzem, hogy picit meleg.
2016. jún. 4. 15:12
 6/6 Scav válasza:
Szerintem ez normális még, de amúgy (mellékesen) nekem elég sokáig bírja az aksi régi telefonjaimhoz képest. Az energiatakarékosság Smart-ra van állítva. Van, hogy 2 napot is elvisz, vagy majdnem 3-at, pedig sokat nyomom, időjárást nézek rajta, Facebook Messenger (lusta vagyok bemenni a nappaliba az asztali géphez válaszolni), telefonálgatok napi 2-3x 10 percet, neten rákeresek valamire (recept, énekes-előadó előéletére, bikinis képeire :D ) legalább napi 3x. Szerintem elég jó konstrukció lett, eddig volt Nokiám, HTC HD2-m, Samsung S Advance-m, meg még egy pár, nem sorolom fel, ez az első kínai telefonom és eddig ez volt a legszerethetőbb! :D Pedig utálom a kínai cuccokat, csak ár/érték arány miatt döntöttem úgy, hogy bepróbálom, max bukok rajta. :D
2016. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!