Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone tényleg értékállóbb...

Egy Iphone tényleg értékállóbb, mint egy Samsung például?

Figyelt kérdés
Valaki mondta, hogy például egy Iphone SE-t 2 múlva 70-80k-ért is el lehet majd adni, míg egy Samsung S6-ot csak 30-40k-ért. Igaz, hogy az Iphone-ok értékállóbbak?
2016. jún. 3. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Kereslet-kinálat, ma lehet holnap nem biztos. De mivel státusz szimbólum az almás telefon így könnyebben megy el egy használt is jo áron. Ha még akkor akarsz megválni tőle, amikor a csorobbak meg villoghatnak vele, mint pl ma egy 5-öst még elpasszolsz valahogy, egy 4s-t esetleg, a 3GS mar inkább vicc tárgya lenne. Nagyban fugg attól meddig marad támogatott a telefon ios által.
2016. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Most is egy nagy rakás sz** az összes alma telefon, és azok is maradnak...
2016. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
18%
akármennyire is nem szívlelem az Apple-t, egyet kell értenem az első válaszadóval - a márka köré épült hype miatt valóban értékállóbb egy iphone, mint egy hasonló állapotú, akár hardveresen/szoftveresen jobb, de más platformot futtató telefon. de vásárlásnál szvsz ne az legyen a szempont hogy melyiket tudod majd könnyebben eladni, hanem inkább az hogy melyik tetszik jobban, melyiket használnád szívesebben.
2016. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csanádi Mihály ***** válasza:
41%
Döntsd el te hogy melyik telefon tetszik. Én a samsungot szeretem.
2016. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
iPhone-om van igazából én teljesen elégedett vagyok vele, a droiddal sem lenne bajom, ha nem olyan böszme nagy telefonokkal lepnék el a piacot.
2016. jún. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!