Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom mobilinternet-átruházás?

Matcr kérdése:

Telekom mobilinternet-átruházás?

Figyelt kérdés

Szóval... Édesanyámék előfizetésesek és kaptak egy SMS-t, hogy a csomagjukban foglalt mobilnetet megemelték a duplájára, így egy giga adatforgalmuk van.

Ez mind szép és jó csak nekik hagyományos telefonjuk van és egyáltalán nem használnák ki.

Ezt mi nem szeretnék.

Kérdés tehát: Az ő internetüket át lehetne-e ruházni rám? Egy néven van mind a 3 előfizetés.



2016. jún. 5. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Léteznek, általában olyan üzleti csomagok, ahol előfizetésszintű a perc, adatforgalom meghatározása, ott bármelyik előfizetés leforgalmazhatja.

Telekomnál létezik "tandem kártya" havi párszáz forintért, amely az adott előfizu mobilnetét osztja meg, de ez egy plusz sim, tehát ha te ezt akarod használni, ahhoz, hogy elérhető legyél és beszélhess is, dual simes teló kell.

2016. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem.

Édesanyáméknak azt hiszem Next M díjcsomagjuk van.

Tehát csak azzal a Sim kártyával együtt lehet?

És egy olyan SIM kártyára egy előfizetés netjét lehet megosztani?

Mellesleg én Dominos vagyok, ha ez számít valamit is

2016. jún. 5. 15:52
 3/3 anonim válasza:
Kérhetnek szüleid egy olyat, hogy "Duo net" kártya. Ennek van 490 Ft havidíja, de azt teszi lehetővé, hogy az ő számukhoz társított netet ezen az új kártyán is le lehet forgalmazni. Berakod ezt a kártyát a telefonodba és netezel. Az sms-ek és a hívások nem fognak megjelenni nálad, csak az internetet tudod majd használni. De a Te meglévő dominós számodra semmiképp nem lehet átrakni a netet.
2016. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!