Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bill. +egér csatlakoztatása...

Bill. +egér csatlakoztatása mob. tel. Hoz?

Figyelt kérdés
Telefonhoz akarok bill.+egeret kötni ( meglévő vezetékest ) egy usb hub segítségével. A kérdés, hogy a telefon micro usb portja elég kraftot tud-e adni a perifériák számára, vagy olyan usb elosztot vegyek aminek van külső táp csatlakozása?

2016. jún. 5. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem OTG képes akkor necces lesz.
2016. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen USB-OTG. Ezzel azért tisztában voltam.:)
2016. jún. 5. 16:05
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Elvileg működhet táp nélkülivel is, olvastam hogy 2 pendrive-ot meg tud hajtani. Garancia persze nincs rá, hogy nálad is megy.
2016. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De csak OTG-s telefonnal menne...

Értsd fel is ismeri. Azaz mondjuk egy pendriveot tud el olvasni otg usb kábelen. Ha nem akkor nem otg képes.

2016. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztosan OTG képes, mivel kezeli a bill.et és az egeret is. Ezt természetesen már kipróbáltam, de mivel még nincs usb elosztóm, egyszerre csak az egyiket tudom rákötni. Így el is bírja. A kérdés az, hogy ha hub-bal mindkét perifériát rákötöm, azt el bírja-e a teló usb portja külső tápellátás nélküli usb elosztóval?
2016. jún. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!