Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört az iphonom! Valaki?

Betört az iphonom! Valaki?

Figyelt kérdés
Tegnap este leesett az iphone 5s-em és a kijelzője eléggé betört, a képernyője is befolyt. Használt telós boltban vettem, de újonnan. Az lenne a kérdésem ilyen boltokban adnak a telefonra biztosítást? Garanciát azt kaptunk, de garanciával kicserélik a telefonomat?
2016. jún. 5. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
a garancia arra van ha elromlik....
2016. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze , kicserélik. Ha garancia van rá, akkor biztos cserélik. Csak ki kell fizetni a vétel árat.
2016. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 |Orfeusz| ***** válasza:
A biztosítást mindig külön kell venni és nem olcsó. Ha az nem volt akkor cseréltetni kell a képernyőjét, kb 15 ezer forint lesz ahogy nézem.
2016. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szóval garanciával 15ért megúszom kb? úgy hogy nagyon szét van törve a képernyő és bevan folyva is
2016. jún. 5. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
sxtem min 25lesz....
2016. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem garanciával. A te általad okozott kárnak a garanciához semmi köze.

Tehát: Egy komplett kijelző + munkadíj.

Hát...talán 25 körül megúszod.


Ne keverjük a garanciát a biztosítással, a garancia a telefon meghibásodására vonatkozik, amennyiben a kárt te okoztad, a garancia érvényét veszti.

2016. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A garancia a nem általad okozott kárra értendő. Ez márpedig az. Erre nem érvényes. Biztosítst külön kell venni, én vettem az enyémre, több évre is, de nagyon vigyázok rá (lekopogom, nehogy most legyen vele valami) :)

De kicserélik, a munkadíjjal együtt szerintem is megúszod 25-30 körül, ha nincs kár a telefon belsejében.

2016. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és az új képernyőre vegyél egy üvegfóliát.
2016. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ma voltam megérdeklődni 25-ért megcsinálják :)
2016. jún. 6. 15:54
 10/10 A kérdező kommentje:
még lenne egy olyan kérdésem, hogy ugye befolyt a képernyő de van rajta egy kis hely ahol mutatja az időt, stbstb.. volt állítva jelzés a telefonomra, az 10 percenként csipog, kinyomni nemtudom és a telefont kikapcsolni sem mert nem érzékeli.. de magától lépked a menübe, az értesítések sávot lehúzza stbstb.. ez a képernyő miatt van hogy befolyt vagy más is lehet a baja?
2016. jún. 6. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!