Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hol tartjátok a nagyméretű...

Ti hol tartjátok a nagyméretű telefonokat?

Figyelt kérdés
Nekem jobban tetszenek az ilyen 5.5 és a feletti lévő telefonok, elég nagy kezem van. A kérdésem pedig, hogy ti miben tartjátok a telefonotokat, ha csak úgy elmentek valahová, minden táska nélkül? Főleg hogy most jön a nyár, és a legtöbb rövidnadrágnak nincs olyan hatalmas zsebe. F/15
2016. jún. 5. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5.5 már a nagykezűeknek is kényelmetlen. Én se vagyok kiskezű, de az 5 colos is néha kényelmetlen volt. Mármint ha egy kézzel használom. Kettővel persze nem probléma, de nem mindig szabad a másik kezem. Lényeg hogy én inkább vettem kisebbet. De ha te nem szeretnél, akkor vannak ilyen övre csatolható telefontartók.
2016. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod ez egy nagyon jó kérdés. Én is várnám a jó ötleteket...
2016. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 5,5-ös van, a zsebemben tartom, nekem a rövidnadrágban is elfér, nem zavar ha nem megy bele teljesen a zsebbe csak ne essen ki.
2016. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
nagy zsebes nadragot kell venni vagy talan meg ilyen futos kezre tehetos cucc mas otletem nincs (5.5"om van)
2016. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy ezen csak én dilemmázok, de ahogy látom, nem vagyok egyedül :D Nekem is 5,5 colos telefonom van, és mivel lány vagyok,nadrágon a zsebméretek is eléggé korlátozottak :D Szóval vagy egy egész kicsi táskában, vagy kézben fogom a telefonomat így, hogy már nem nagyon húzok zsebes felsőt. Csak attól félek, hogy a melegben könnyen ki tud csúszni az izzadt kezemből, ezért be fogok most szerezni egy ilyen kinyithatós telefontokot, az minden oldalról védi legalább.
2016. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hete törtem ketté a farzsebben lévő telefont. A következő kisebb lett.
2016. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5.7 colos a telóm és lazán elfér bárhol o.O Rövid gatyám zsebében is elfér és futás közben ki sem esik o.o

DE! A sötétkék farmeremet kikoptatta :'D Tehát ha nincs a zsebemben a teló, látszik egy kis világos keret, hogy szokott lenni. :D

2016. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Övtáska esetleg?
2016. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!