Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Timberen ha valakit jobbra...

Timberen ha valakit jobbra húztam véletlenül, azt hogyan tudom visszavonni?

Figyelt kérdés
Véletlenül egy ismerős csajt "húztam jobbra" Timberen, de nem akartam. A leányzóval én megszakítottam mindenféle kapcsolatot, még facebookon is letiltottam... Timberen meg véletlenül jobbra húztam, nem szeretném, ha a leányzó félreértené és el kezdjen ott levelezni velem, vagy azt higgye, akarok még tőle valamit... Vissza lehet vonni, vagy ezt most megszívtam? :S

2016. jún. 6. 08:35
 1/10 anonim válasza:
Kitörölni asszem kilehet. De nem úgy érted, hogy Tinder? :D
2016. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Most látom, hogy van ilyen alkalmazás is. Hát ok, akkor nem tudom, sorry.
2016. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Timber a Tinder (egy) win-es verziója.



Nem tudod visszvonni, legvégső esetben kitorlod magad és újra regisztrálsz.

2016. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát most már muszáj lesz lefeküdnöd vele.
2016. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebből házassá lesz. Megszívtad. :D
2016. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"Nem tudod visszvonni, legvégső esetben kitorlod magad és újra regisztrálsz." - nem lenne túl szerencsés, épp levelezésben vagyok egy finn és egy kolumbiai csajjal, akik itt vannak Budapesten... És nagyon jól néznek ki (+jó fejek) :D
2016. jún. 6. 09:29
 7/10 A kérdező kommentje:
"Ebből házassá lesz. Megszívtad. :D" - előbb megyek börtönbe a lemészárlásáért, minthogy összeházasodjak egy olyan személyiségű nővel... :D
2016. jún. 6. 09:31
 8/10 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2016. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hát úgyis csak akkor fogja látni, hogy jobbra húztad, ha ő is jobbra húz téged, nem? Ami a leírásod alapján kb. esélytelen.
2016. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, de azt sem szeretném, hogy lássa, hogy jobbra húztam... Kicsit égő lenne, úgy, hogy elküldtem őt elég csúnyán egy melegebb éghajlatra, kb. olyannak venné, mintha meggondoltam volna magam és ezzel növelném az egoját... Ezt nem szeretném :D
2016. jún. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!