Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy J5 vagy P8 Lite?

Galaxy J5 vagy P8 Lite?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném lecserélni jelenlegi telefonom, viszont még nincs meg az utód. Az elsô kiszemelt a P8 Lite volt. Adatait tekintve úgy néz ki, hogy megéri az árát. Viszont a J5 sem lehet rossz. Ti mit gondoltok, melyik lenne érdemesebb megvenni? :)

Illetve tudnátok ajánlani telefonokat max 100 ezer forintig?



2016. jún. 6. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
100K-ig:Xiaomi Redmi Note 3 Pro,Oneplus X,Huawei P9 Lite,LG G4,Huawei P8.
2016. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

j5ot semmifele kepp ne vegyel

+1 redmi note 3pro

2016. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

P8 volt haveromnak, cserélte is xiaomi 3-ra.

Nekem lumia 640XL-em van, jobbnak érzem mint az övét :D

De én nem is appozom. Samsungot meg nehogy vegyél.

One PLus-ra azt írják nagyon gáz az aksija.

2016. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3.Nem vészes,de a P8 Lite-é sokkal rosszabb.
2016. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szóval nem nagyon ajánljátok egyiket sem...

Esetleg Sony vagy LG azok közül melyik?

Mennyire megbízható a Xiaomi? Mert hát nem egy világhírű márka.

2016. jún. 6. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Sony már nagyon túl van árazva a prestige miatt. Egyik régi haverom nagy Sony mániás volt, de mindig tönkre ment a telefonja fél évente, mégis vette folyton. Bár azért meg kell hagyni, hogy minden második alkalommal ő törte szét részegen :D

Xiaomi most tör be a telefonpiacra nagyon, elég olcsó telefon az értékéhez képest. Megéri. Aksija nagyon jó. Viszont kamerája rossz (nem tudom mennyire hátrány ez nálad).

2016. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De világhírű csak nem itt,jelenleg a Vivo és a Huawei után az 5. legnagyobb gyártó,és lassan jönnek az EU-ba is.Jelenleg a WayTeQ(Eustock)"forgalmazza".Elég megbízhatók és jó áron kínálnak jót.Csak a B20-ról,a Magyar nyelvről vagy az OTA-ról kell lemondani(ez választható).
2016. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6.A kamerája se rossz,jó aksija csak a Redmi 3-as szériának van,aminek másik jellegzetessége a fémház(Note 3 Pro,Note 3 HelioX10,Redmi 3,Redmi 3 Pro).Az tény hogy a Meizu jobb kamerában de a Xiaomi se használhatatlan.
2016. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem mondtam hogy használhatatlan, de elég gyatra :D Haverom ugye tölti fel a képeket amit vele csinál, hát eléggé látszik hogy nem élethű. Olyan fakó meg nem éles. Amikor ketten voltunk egy parkban, és valamit le akartunk fényképzeni, mondta hogy inkább meg se mutatja milyen képet csinált vele :D Aztán enyémmel fotózott. Ezt csak azért mondtam mert ha nagyon fotózgatós, vagy ha lány, akkor agyára fog menni, hogy nem tud tökéletes képet csinálni :)
2016. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Mit gondoltak a LG K10-ről? :)

2016. jún. 6. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!