Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő egy mobiltelefon...

Mennyi idő egy mobiltelefon képernyőcsere?

Figyelt kérdés
Betörött a képernyő, és sürgősen képernyőt kéne cserélni, mert egyes részei használhatatlanná váltak.
2016. jún. 6. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél óránál biztos nem több. De ha beadod a szervizbe akkor számolni kell azzal is, hogy a te telefonod előtt még biztos van más telefon is amit javítanak, illetve a szállítási idő is ha nem ott javítják ahol leadtad.
2016. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azért nem kell több hétre számítsak, ha a közelben adom le a telefonomat holnap igaz? Mivel ha rendelnék hozzá alkatrészeket, hogy magamnak megcsináljam, akkor az sok idő lenne, és nem lenne rossz csütörtökre a kész telefon.
2016. jún. 6. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha ők továbbküldik akkor lehet több hét, ha nincs alkatrész akkor is.

Pl. 6 éve öcsém Galaxy 3-asát akartuk leadni a T-nél garanciális javításra. Na, mivel kis városban lakunk ezért szervizt nem tart fenn a T, hetente egyszer van futár aki elviszi a javításra váró telefonokat és hozza vissza a már javított telefonokat. Nem tudom milyen szervizbe akarod küldeni a telefont, de így simán lehet 3 hét is mire visszakapod a telefont.

Múltkor elvittem a telefonomat egy közeli gsm boltba, vittem donor telefont is mert pont a kijelző volt betörve és olcsóbban tudtam venni egy alaplaphibás telefont mint kijelzőt, na ezt a kijelző cserét megcsinálta kb. 15 perc alatt úgy, hogy még beszélgettünk is közben a szerelővel, épp nem volt más dolga így meg tudta csinálni egyből az enyémet. No, meg vittem alkatrészt.

Tehát így előre nem lehet megmondani, mert maga a művelet nem tart sokáig, csak nem biztos, hogy egyből meg is lehet csinálni.

2016. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!