Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok,...

Telefon vásárlás előtt állok, melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés

eddig mindig csak olcsóbb kínai telefonjaim voltak ( Kínából lett rendelve), és most jutottam el oda, hogy szeretnék egy minőségibb készüléket.

Igazság szerint samsunng S6/7 az egyik tábor képviselője, a másik készülék ami még beleférne az az iphone 6s lenne.


Eddig androidos telefonjaim voltak, illetve próbáltam már windowsos telefont rövid ideig, ami android után kissé furcsa volt számomra.


Főként olyan vélemények érdekelnének, akik androidról váltottak ios-re vagy fordítva.

Illetve akiknek konkrétan ezen készülékek közül van valamelyik az is írhatna véleményt.


2016. jún. 7. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
En az s7et mondanam inkabb ezek kozul. Ami nekem meg nagyon tetszik a Xioami mi5 (138gigas verzio)
2016. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*128
2016. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!