Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite vagy HTC...

Huawei P8 Lite vagy HTC Desire 626?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok és miért? Esetleg megéri egy Iphone 5s ért kétszer annyit kiadni(75ezer az Apple)? Vagy esetleg más az árkategóriában található termékek?

Főbb szempontok: Rugalmas szoftver, viszonylag jó kamerák



2016. jún. 7. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

75ert a xiaomi redmi note 3pro a legjobb valasztas

50ert a xiaomi remdi 3

2016. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Specifikációk alapján nagyjából hasonló készülék a Huawei és a HTC általad kinézett modelljei. Így arról nem beszélnék. Inkább egy kis személyes:


Régen Huawei P7 em volt. Jó volt de azért voltak hibái. Édesanyámnak most P8 Lite van. Sokszor nyomogattam Teszi a dolgát. Sok téren így is érződik a fejlődés, pedig ez csak a Lite, nem is ez a csúcsmodell. A processzora és a grafikus gyorsitó elég még a keményebb játékokhoz is (Asphalt 8/RealRacing3)


Most egy iPhone 5s készülékem van. Kb 2,5 éve jelent meg. Nekem kb 1éve van meg, de még nem érzem azt hogy le kellene cserélnem. Tudnám ajánlani. Viszont ha neked egy rugalmas szoftver kell akkor ez nem a Te telefonon. Szinte mindenhez iTunes kell. Háttérképen és a programok elrendezésén kívül sok mindent nem tudsz változtatni.


Hogy egy kicsit a HTC-ről is beszéljek. Nekem a kinézete nem tetszik. Az hogy alul majd 1,5 ujjnyi hely van... Hát. Oké hogy ott a hangszóró vagy mi de akkor is. Ízlések és pofonok.

2016. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Eleted legnagyobb hibaja lesz,ha a p8 lite-ot valasztod. Ez egy szornyu telefon! Akad,fagy,normalis jatek eszedbe se jusson ezen! 75-ert kaphatsz mar nexus 5x-et,szerintem neked az tokeletes lenne. Az iphone-rol pedig annyit,hogy szinte tokeletes,de az itunes miatt nagyon nagyon utalnad.
2016. jún. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!