Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kijelzővédő fóliát...

Milyen kijelzővédő fóliát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen kijelzővédő fóliát ajánlanátok okostelefonhoz. Vannak edzett üveg, meg műanyag fóliák, van amit valami kiszáradó olajjal tapasztanak fel, plusz mindenféle egyéb extrákat tartalmazók, pl. antibakteriális bevonat, 3H keménységű, stb...


Mik a tapasztalataitok? Milyet ajánlanátok? Esetleg konkrét márkát, modell, vagy üzletet tudnátok írni?



2016. jún. 7. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
En az edzett uveget ajanlom/hasznalom
2016. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1 az edzett üvegnek! Az enyémen az van, és baromi jól jártam vele, ugyanis pár napja olyan szerencsétlenül esett ki a telefonom a kezemből, hogy kijelzővel nekiütődött az asztal sarkának, aztán meg a csempén landolt. Az üvegfólia szépen berepedt (nem mondom, hogy nem volt 500 a vérnyomásom, amikor leszedtem), viszont alatta a kijelző üvege sértetlen maradt! Egy sima fólia egész biztosan nem nyelte volna el így az ütést.
2016. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Az üveg az valóban nagyon jó! Viszont sajnos az iPhoneok gombjánál nagy szintkülönbséget okoz, és úgy kényelmetlen használni.

2016. jún. 8. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Baromság :) Nekem is iPhone-om van, üvegfóliával. Az első pár napban tényleg furcsa volt, de utána megszokam, most pedig már fel sem tűnik :) Épp tegnap volt a kezemben egy barátom iPhone-ja, és már az volt furcsa, hogy az övén mennyire "kint van" a gomb :D
2016. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!