Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Lassú a mobilom!?...

Segítség! Lassú a mobilom!? (Sony Xperia Z3, Android)

Figyelt kérdés

Tavaly vettem egy Sony Xperia Z3 at.

Eleinte se volt túl gyors, de drága volt, ennyi pénzért legyen már jó!

Mostmár ez a duplakoppintásos megnyitás nem működik, nem tudok programokat letelepiteni play áruházból, minden lassú.

Torkom az előzményeket még energiatakarékos mód?-ra kapcsoltam.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Nem akarom visszaállítani gyári beállítások és mert rengeteg minden van rajta ami elveszne. Még ha belépés facebookos lassú, nehezen nyit még bármit, filmet se semmit se lehet nézni rajta, a telefonon új korában ratelepitodott egy csomó névjegyzék azokat toroljem? Szeretnék rajta játszani, emailezni stb..

Légyszí segítsetek, odáig fajult, hogy semmire se jó már, nete van, T mobile, de az is olyan lassú...

Köszi előre is.


2016. jún. 7. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
ennyi!android egy szar!csak iphone ha tartós telót akarsz!
2016. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

> Nem akarom visszaállítani gyári beállítások és mert rengeteg minden van rajta ami elveszne.


És ha 100% használhatatlan lesz? Egyrészt akkor is elvesznek a dolgaid, másrészt új készüléket kell venni, amire szintén át kell vinni a cuccaidat.


Tehát mentsd a dolgaidat MOST.


Aztán pedig én megpróbálnám azt a gyári visszaállítást a helyedben.

2016. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de én vagyok ennyire szerencsétlen? Eddigi Sony-s ismerőseiknek nem volt ilyen.

Menjek el a t mobiletól?

2016. jún. 7. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig itt tényleg a gyári visszaállítás ami segít. Sokat tud az android, gyakorlatilag mivel nyilt forráskódú ezért csak a fantázia szab határt. De ott van a hátulütője a rendszernek, hogy olykor szüksége van egy vsisszaállításra.

Névjegyeket, sms-eket lementheted, az összes alkalmazást újra letöltheted, zenéket és képeket szintén lementheted, a visszaállítás meg pár perc.

2016. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a szolgáltatóval van a gond, egyszerűen maga az android ilyen. Vehetsz 200ezerért is telefont, egy idő után az is elkezd belassulni.
2016. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Túl sok kép video stb lehet az ok?

Valaki tapasztalt ilyet már androidnál?

Olvastam h töltsék le clean mastert?

A facebookos még ilyesmi, netet előtte se nyitotta még gyorsan.

Mi tud gyorsítani?

Böngésző se tudok :(

2016. jún. 7. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit ez olyan mint a windows. Lehet pucolgatni, takarítgatni, de néha azért nem árt tiszta lappal kezdeni. Van amikor már csak az segít. Az ilyen tisztító programok tele vannak reklámokkal amik feleslegesen terhelik a telefont, arról nem is beszélve hogy a legtöbb folyamatosan fut. Ha azért lassú a telefonod mert fut rajta sok alkalmazás akkor pont nem erre van szükség. A dugóba beállítasz még egy autót.

Amúgy az ilyen clean master és társaik inkább helymegtakarításra jók. Az meg ide halottnak a csók.

2016. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen gyorsító alkalmazások csak parasztvakítások. Nem csinálnak semmi érdemlegeset.

6 éve használok androidos telefonokat, de az első Motorolát leszámítva mindegyik gond nélkül üzemeltek amíg használtam. Nem lassultak, nem kellett gyári visszaállítást csinálni rajtuk. Egyszerűen működtek. Most egy kicsi, olcsó, kínai telefont nyúzok már második éve és még itt se volt gondom a rendszerrel. Eléggé meglepve szoktam tapasztalni ismerősi körben, hogy kb. mindenkinek vannak gondjai a telefonjaival olyan 1 év használat után.

2016. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket, várom a válaszokat, mindenkinek ment a zöld mancs.
2016. jún. 8. 07:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a gyári facebook alkalmazás és messenger a legerőforrás zabálóbb. egyébként ne telepítés rá sok progit, még játékot is alig, nagyon megfogják a telót.
2016. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!