Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények erről a telefonról?...

Vélemények erről a telefonról? ALCATEL IDOL S SLATE B. Elég suta vagyok hozzá, szóval világosítsatok fel ha valami gáz van vele. =) 22/L.

Figyelt kérdés
Ebben az árkategóriában szeretnék telefont vásárolni, de azért nagyon ratyit sem akarok. Ez a telefon megtetszett, de azért kíváncsi vagyok hozzá értők véleményére is, esetleg ajánlatot helyette, ha valaki tud jobbat, hasonló árban. Nehogy hülyeségre költsek 30 ezret. :) Köszönöm!

#vásárlás #mobil #telefon #új #Alcatel #alcatel idol S slate B
2016. jún. 8. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiert a doogee x5pro jobban megeri
2016. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

olcsóbbat ne vegyél mert pénzkidobás

2016. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy jobban megéri? Kifejtenéd nekem? Hálás lennék, mert én nem nagyon tudom felmérni a különbségeket, annyit értek az egészből hogy az alcatelnek jobb a kamerája. :))
2016. jún. 8. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

több tárhely, több ram, frissebb rendszer, nagyobb aksi, jobb előlapi kamera

a kamera egy kicsit jobb az alcatelnek

[link] saját kép a kistesó x5-el készítve(ugyanaz a kamerája mint a pronak)

2016. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!