Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A5, Samsung...

Samsung galaxy A5, Samsung galaxy J5 vagy Samsung galaxy A3 (2016)?

Figyelt kérdés
Ezek közűl melyiket ajánljátok? Nem kérek 4. vagy 5. javaslatot, ezeket néztem ki, meg erre van keret.
2016. jún. 8. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szarszungot tilos venni!! Mindegyikkel csak szivnal.... xiaomi redmi3 100x jobb az osszes alatalad felsoroltnal
2016. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A három közül az A5.
2016. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A xiaomi szart semmiképp kínai gagyi.
2016. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Épp most olvastam utánna ennek a Xiaomi redmi 3-nak és mindenhol agyondicsérik. Főleg a 4100 mAh-os aksi miatt.
2016. jún. 8. 22:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom van e magyar menüje...
2016. jún. 8. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. jún. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4#

Tényleg elég nagy az aksija, ez jó, de ettől még nem sokkal bír többet mint az enyém 3600-al. A mobilaréna nevű oldal elterjesztette, hogy mekkora minőség és hűha. De annak a véleménye számomra 0. Amíg olyan tesztképeket tesznek fel, ami manipulált, addig nem tudok adni a véleményükre. Ráadásul az aksin kívül semmi nincs benne ami olyan csúccsá tenné. Akik meg itt ajnározzák, azok a Samsungot szidják, hogy frissítés, meg hogy 2-3 havonta újra kell telepíteni, meg hasonló marhaságok, de életükben nem volt csak egy S3-as a szomszéd havernak. Aztán teszik a megjegyzéseiket a kis taknyok, hogy " nem értesz az elektronikához" Mert ahhoz hogy tud melyik telefon jó, ahhoz gyengeáramú villamosmérnöki diploma kell. (meglepődne ha tudná mit is tudok) Mondja ezt egy nyolcosztályos.

Igaz hogy Samsung párti vagyok, de vannak típusok amiket jónak tartok. Ott az iPhone, ami nagyon jó, csak nekem nem jön be. Az ASUS és a Nexus is jó, ha erősebb vasat raknának bele, talán még vennék is. De LG-t Huawei-t HTC-t a tapasztalat miatt kerülöm, hiába raknak bele csili-viliket.

2016. jún. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag ugyan az ez a 3 telefon. Ugyan az a (alsókategóriás) proci, csak a ram és a kijelző mérete eltérő.

A redmi 3-ban erősebb a hardver, miui androidot rendszeresen frissítgetik és van magyar nyelv is hozzá.

2016. jún. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az euszock.eu rop rendeled a xiaomit akkor van rajta magyar menu es play aruhaz is... szamszungot tenyleg ne vegyel csak szivnal vele
2016. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom, eléggé megoszlanak a vélemények róla.

Szerintem a 2016-os A3-at fogom megvenni egyébként. Az egyik haveromnak olyan van és teljesen meg van elégedve vele.

2016. jún. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!