Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-re átalakítóval rá...

IPhone-re átalakítóval rá tudnék dugni sima USB vezetékes számítógép-billentyűzetet úgy, hogy az működjön is?

Figyelt kérdés
Van erre lehetőség? Ha nincs, valami olcsó vezetéknélküli billentyűzetet tudnátok mondani ami jól működik (nincsenek karakterismétlések stb) és olyan mint egy számítógép-billentyűzet?

2016. jún. 10. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Számítógépeset? Azt erősen kétlem, androidra se.
2016. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Androidon miért ne menne?

Sőt iPhone is működik vele. És ezt nekem, mint Samsungos kell elmondanom? :D Ezért használtok iPhone-t

https://www.youtube.com/watch?v=E5hxP-3Yv4c

2016. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ewent bluetooth bill. Korrekt olcsó.
2016. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#2: Most komolyan erre vered magad?! Mi vagy te, gyerek?...


kérdező: Egy OTG adapterre lesz szükséged.

2016. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sima billentyűzet?
2016. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
A gyerekkorból rég kinőttem öcsi. Sajnos nagyon rég. Amúgy meg biztos nem rád. De legalább jó választ adtam. Ellentétben az első válaszolóval.
2016. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5

Ien, egyszerű pc billentyűzet. Meg külső meghajtót, egeret is.

2016. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ez egy iPhone SE telefon, ha veszek OTG adaptert (hol kapok)? és összekötöm a számítógép billentyűzetét vele akkor semmit nem kell telepíteni-beállítani és menni fog?

2016. jún. 10. 13:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Én az eBay-ről szerzem be. Letölteni, tudtommal semmit nem kell, de ebben lehet hogy tévedek.
2016. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Értem. ez, ami az iPhone-be megy, biztos hogy szabványos mikro-USB csatlakozó és nem valami más? Mivel mindkét irányba be lehet dugni, megfordítva is, ez valami új feature, szóval bármilyen OTG adapterrel megy?

próbáltam rákeresni erre de nem igazán találtam megnyugtató információkat.

2016. jún. 10. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!