Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha a kb fél éves...

Mit tegyek ha a kb fél éves telefonom használat nélkül, minden futó alkalmazást lelőve pár óra alatt lemerül?

Figyelt kérdés
Kb fél éve vettem a telefonomat (LG d290n l fino) és az elején még meglepően sokat bírt az aksi. Pár hete feljött egy üzenet a google-től hogy 4 vírus támadta meg a telefont és ez károsíthatja a simet és az akksit, töltsd le ezt meg azt. Letöltöttem vagy 4 víruskeresőt (nem azt amit ajánlott) de azok semmit nem találtak. Így hát tovább használtam, nem volt semmi gond. De kb egy hete olyan gyorsan merül le hogy felfogni sincs időm. 100%ról úgy hogy nem használtam, csak be volt kapcsolva és minden lehetséges futó alkalmazást lelőttem, wifi is ki volt kapcsolva, így is pár óra múlva amikor a kezembe vettem már ki volt kapcsolva és teljesen lemerülve.... Valakinek nincs esetleg ötlete vagy nem járt hasonlóképpen? Mi lehet a gond? Mit tegyek? Előre is köszi!
2016. jún. 10. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elejen szogezzuk le h az a "virusos a mobil" csak reklam volt... sztem az aksival lehet a gond probald meg kicserelni
2016. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg pont az a ludas amit letöltöttél.
2016. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!