Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone rá hogyan lehet letolte...

Iphone rá hogyan lehet letolteni. Mp3 át melyik medialejatszo kell hozzá. Hogy aztán net nélkül is induljon?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
:) iphone sz r
2016. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen olyan sz.r az iPhone hogy másfél év után kifogástalanul működik míg a sony telefonom nehány hónap után belassult tényleg nagyon sz.r egyébként nem lehet rá mp3at letölteni csak iTunes-on keresztül mondhatod h sz.r emiatt de ez egy védelmi mechanizmus
2016. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem szarozom az iPhone-t de erre a védelmi mechanizmusra hivatkozni, állandóan, nevetséges.Kissé át estek a ló túloldalára.
2016. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze megértem ha valakit zavar ez h így kell rátenni , mondjuk engem hidegen hagy mert egy egyszerű az egész nehány kattintás és már szinkronizálta is , kettő meg most netes letöltő oldalakról nem igen fogsz 128kbps bit sűrűségű zenénél jobbat letölteni vagy csak nagy ritkán én meg ilyen trehány minőséget nem hallgatok tehát eleve gépről húzom rá a zenéket , amugy meg ez azért kell mert ha bármilyen mp3at v bármilyen ios fájlt szabadon letölthetnél rá és telepítgetnél könnyen lehet hogy vírusos lenne , meg ennek természetesen a pénz is a mozgató rugója hiszen azt akarják h a megvásárolt dolgokat használd főként . Na most ez valakinek elhiszem hogy nem tetszik zavarja őt én azt mondom az ne vegyen iPhone-t de ne is szidja én se szidom az andoridot kinek mi az igénye nekem tökéletes az iPhone de olyankor azért elkap a hév mikor csak igy a vak világba leírja h iPhone az sz.r de gondolok soha életben nem volt a kezébe egy se ;)
2016. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 - biztonsági megoldások tekintetében nem nagyon lehet átesni a ló túlsó oldalára, mert a legerősebb is mindig gyenge... :-)


A kérdezőnek a válasz az iTunes, azzal lehet offline zenét szinkronizálni, kivéve,ha pl. tőlük vásárolt zenéről van szó, mert azt ugye online le tudja tölteni a store-ból.


De azt is teheted, hogy előfizetsz valami streaming szolgáltatásra (kb. 5 euro / hó az AppleMusic és a Spotify is), aztán abból tudsz offline letölteni, és hallgathatod, amíg az előfizetésed aktív (DRM-es zenék). Ez kerül némi pénzbe, de szerintem simán megéri, havi 1500 Ft körüli összegről beszélünk (4-5 l benzin, másfél doboz cigi, 3-4 sör, egy mozijegy, kinek mi szerint). Ennyit bőven megér, hogy ne kelljen szüttyögni a szinkronizálgatással.

2016. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De az nem igazán felhasználóbarát megoldás, hogy minden szarért számítógépre kell dugni.
2016. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az iOS-t cloud szolgáltatásokra hegyezték ki, nem arra, hogy USB-n dugdossuk mindenhova, mint 10-15 éve a kőkorszakban... Pont hogy az ilyen máshonnan letöltögetés, másolgatás az, ami nem felhasználóbarát.
2016. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na igen azt mondd már meg milyen minden sz.rért kéne számítógépre dugni xd elmondom mikor dugom számítógépre az iPhone-t ha zenét teszek rá soha máskor ugyanis minden mást el lehet rajta intézni , van rajta world , ppt, excel is , és mindhármat már használtam rajta köszöni szépen nagyon jól boldogul. Mielőtt ilyen határtalan baromságokat írsz kérlek vegyél egy iPhone-t a kezedbe és próbáld ki köszönöm :)
2016. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem volt a kezemben? Ne légy már ilyen elvakult. Miből gondolod hogy nincs most is a családban? Meg súgom: van. 6s. De akkor sem fogok rajongani érte.
2016. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak abból gondolom mert hazugságokat állítasz róla semmi másból :)
2016. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!