Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet cserélni a telefon...

Lehet cserélni a telefon akkuját? Az megoldaná a problémámat?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy Huawei P8 lite telefont (ma 2016.06.11. van :D), és igazság szerint már az első két hónap után szervizbe kellett vinni, mert hiába kapcsoltam be rajta a wi-fit, egyáltalán nem látott semmilyen hálózatot a telefon, hiába reseteltem le készter is.

Jó, semmi gond, elvittem, meglett csinálva, több gond biztos nem lesz, mert mindenhol csak jót hallottam róla.

Erre egyre gyorsabban merül a telefon.

Még mindig semmi gond, a mobilok manapság egy napig se birják ki.

De mostanában - úgy egy hónapja - a telefon nem tölt fel 100%-ra, hiába van egész éjszaka a töltőn, mindig megakad olyan 95%-nál, amivel még nem is lenne nagy gond, de ez a telefon olyan kicseszett gyorsan szeret merülni, hogy az a pár százalék ilyenkor igenis számit.

(A gyors merülésre példa: reggel levettem a töltőről, használtam - nyilvánvalóan -, és fél 11-kor már 56%-on volt.)

Ma pedig már MERÜL a telefon, miközben a töltőn van, és csak akkor tölt, ha abszolút nem használom.

Tehát, miközben például YouTube-on videót nézek, ráteszem a töltőre, mert túl gyorsan merül, hiába van rádugva, továbbra is csak merül...


Szóval ez igy egyértelműen nem lesz jó, mert a kettő együtt ütközik.

A kérdésem tehát az, hogy, másnak is volt már ilyesfajta problémája? Ha igen, az akku csere segitett, vagy más megoldások is jöhetnek, bármi igazándiból, mert most nagyon elment a kedvem az androidos telefonoktól, mert mindig ez van, hogy egy idő után gyorsabban merül, lefagy, nem reagál.



2016. jún. 11. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aksival van a probléma.De én nem cserélném ki, már csak azért se, mert ki tudja mi baja lessz még. Inkább új telefonra gyűjtenék.
2016. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Tehát, miközben például YouTube-on videót nézek, ráteszem a töltőre, mert túl gyorsan merül, hiába van rádugva, továbbra is csak merül..."


Ez normális jelenség.


"használtam - nyilvánvalóan -, és fél 11-kor már 56%-on volt."


Attól függ mire használod.

2016. jún. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elromlott vagy rossz minőségű USB töltő és/vagy USB kábel is okozhatja a gondot!

A gyári készletet használod?

2016. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a gyárit használom, mert sok töltőnk van itthon, de akkor áttérek az eredetihez.
2016. jún. 12. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!