Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok hívni FIX (vonalas)...

Nem tudok hívni FIX (vonalas) számot Windows Phone 10 alatt, mert PIN2 kód szükséges. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
PIN kód nincs megadva, de ha engedélyezni akarom a FIX hívószámok használatát valami PIN2-t kér. Ilyenről nem tudok.

2016. jún. 12. 14:02
 1/10 anonim válasza:
Ha megvan még a kártyád, elő kell keresned és beírod a PIN2 kódot!
2016. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valamit benéztél.

A fix szám az korlátozás. Ha kódot kér akkor korábban le lett zárva.

PIN2-t kérd a szolgáltatódtól a feloldáshoz.

2016. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a PIN2 rajta van a lapkán amiből ki lett törve a SIM kártya a telefonodhoz.

[link]

2016. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fixed dialing vagy magyarul a rögzített tárcsázás funkció módosításához kell a pin2, slussz, így van és kész. A többit leírták.
2016. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na erről nem tudtam. Lehet, hogy akkor új kártya lesz, mert nincs meg a lapka már. Vagy ha tényleg lehet kérni szolgáltatótól is, akkor lehet megpróbálom. Igazából tesóm használta évekig ezt a számot, majd kb. egy fél éve megcseréltük. Kérdeztem tőle is, de nem tud erről, max a sima PIN kódot használta. Ezek szerint soha nem hívott fix számot, max őt hívták arról. Engem is tudnak hívni, de én nem. Érdekes, de eddig nem tudtam erről, hogy létezik külön korlátozás.


Köszönöm mindenki válaszát.

2016. jún. 12. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:

"Igazából tesóm használta évekig ezt a számot, "

Ha az előfizetés az ő nevén van akkor ő kérhet segítséget az ügyfélszolgálaton.

Ha prepaid kártya akkor viszont nincs segítség.

2016. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Prepaid szám, szóval azt hiszem csere lesz, de ez nem baj, amúgy is nagyon ritkán használom.
2016. jún. 12. 14:46
 8/10 Alex Fly ***** válasza:

Ha az ő nevén van, akkor bemegy az ügyfélszolgálatra és csak annyit mond, hogy meghibásodott a kártya (pl. állandóan eldobja a hálózatot, stb.). Szó nélkül kicserélik neki. Az újon pedig rajta lesznek a hozzá tartozó PIN és PUK kódok.

Mellesleg én még éveken át egyszer sem használtam a fix számokat. Mire kell neked egyáltalán?

2016. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan én faluban élek, és itt már csak az otthoni vonalas számunkat jó, ha el tudom érni. Amúgy képzeld működik, csak be kell üssem elé az ország azonosító számát is.
2016. jún. 17. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy képzeld működik, csak be kell üssem elé az ország azonosító számát is."

Amúgy képzeld, azt úgy kell.

Ha nem úgy csináltad akkor ne csodálkozz.

2016. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!