Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert ilyen draga windowsos...

Miert ilyen draga windowsos mobilra a gta San Andreas?

Figyelt kérdés
Sose lesz olcsobb?

2016. jún. 12. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen ez majdnem olyan 2 ezer forint körül van ennyibe kerül kb pcre is vagy talán egy picit olcsóbb de azt vedd figyelmbe hogy ezt portolni is kellett és optimalizálni ami nem kis munka volt ráadásul a játék HD texturakat és élsimitást is kapott mobilra. Én teljesen megértem őket h azért elkérnek érte egy kis pénzt ha már dolgoztak vele h egy telefonon is nyomkodhasd a világ egyik legjobb játékát , valamit ez csak magyar árfolyamon tűnik drágának külföldön ez olyan mintha ingyen adnák majdnem szoval a válaszom a te kérésed miatt biztos nem fogják olcsóbban adni mert alapból nem számít drágának csak itthon de a későbbiekben lehet lesz akció ahol lejjebb viszik az árát
2016. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok igazad van vegulis Microsoft lumia 532 es mobilom van szted letoltsem erre? menni fog?
2016. jún. 12. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ingyen raktam rá... Nem ér meg annyit.
2016. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na raszantam magam letoltom toltottem telora penzt is oszt nem is engedi leszedni
2016. jún. 13. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Amugy miért Windows phone-t vettél? Alig van rá valami
2016. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat mar banom hogy ezt vettem nem tudtam hogy ilyen szegenyes a windows mobilaruhaz
2016. jún. 13. 16:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszont a gta k mindenhol fizetosek igy tudom
2016. jún. 13. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Fizetősek de mondjuk egy iPhone 4en is elindulna v egy gyengébb androidos telefonon nem írna ki olyat h nem lehet letölteni de akk próbáld meg ingyen letölteni valahonnan
2016. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja nem azt irja hogy nem lehet, hanem ramegyek hogy vasarlas es akkor ezt irja ki most nem sikerult csatlakozni az áruházhoz probálja kesobb, de az benne a hihetetlen hogy más játéknál nem csinálja ezt mas jatekot egybol letolt, mashonnan sajnos nem birom leszedni a windwows az egy zart rendszer csak áruházból enged játekot alkalmazast leszedni
2016. jún. 13. 17:39
 10/10 anonim válasza:
Ez szívás akkor
2016. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!