Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót vegyek max 20....

Msebi06 kérdése:

Milyen telót vegyek max 20. 000-ig?

Figyelt kérdés
Anyumnak kéne egy használt okostelefon. Eddig egy régi Galaxy mini-je volt, de beadta a kulcsot hardveresen, szoftveres. Én meg tesóim iphoneosok vagyunk, de ilyen árban csak régebbi 4s-eket lehet kapni, aminek már előjöhet baja, viszont az Androidról nagyon rossz véleményünk van az instabil működése miatt. Esetleg Nokia, vagy mégis valami androidos telót tudtok mondani, ami nem fagy le?

2016. jún. 12. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

valamilyen butafont

okostelefont ennyiért tilos

2016. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyományos, nyomógombos telefont. Igaza van az elsőnek, ennyiért nem szabad okostelefont venni, azzal csak a baj lesz, pláne ha használt.
2016. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Aliexpressről tudsz venni 30.000. Ft os telót 20.000. Ft ért venni!
2016. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi anyukánknak egy microsoft lumia 535-öt vettünk, bár az azt hiszem 20 000 felett volt. Az androidtól tartottunk ezért választottunk ezt és amire ő használja arra tökéletes. Egyébként tesómmal mi is iphonosok vagyunk, de az neki felesleges lett volna. Szóval én a wimdows phone-t ajánlok, ha nem használja sok mindenre.
2016. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is azokat nézegetek most. Régen nekem volt egyszer, nem volt vele bajom, de az iphone jobban bejön. Talán kicsit nehezebb lenne kezelnie, az tart vissza, nem ért annyira ezekhez.
2016. jún. 14. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tanítgatni kellett az enyémet is, de hamar belejött.
2016. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kaptam egy jó ajánlatot egy S4 minire, így tegnap megvettem. Úgy voltam vele, ha belassul, akkor eladjuk akár még magasabb áron is. Nekem kellett anyum beregelni, ráállítani a telót, stb... hát első nap fölidegesített a annyi hülyeség van rajta. Én maradok az Iphonenál, de remélem neki tetszeni fog. Azért írok pár hónap múlva hogy vált be.
2016. jún. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!