Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hany gb-os iPhone-t vegyek ha...

Thebalogh kérdése:

Hany gb-os iPhone-t vegyek ha a lenti alkalmazasokat szeretnem letolteni majd ra?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy iPhone 5s-et de nem vagyok tisztaba azzal hogy melyik applikacio hany gigabite-os.


Appok amiket ra telepitenek:

-Instagram

-Snapchat

-Facebook

-Messenger

-Fotoszerkeszto

-Youtube

(Valamint a kepeket/videokat is szamitasba kell venni)

Es azt is megkoszonnem ha valaki leirna hogy kb. melyik app hany mb!



2016. jún. 12. 22:12
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
67%
Minimum 32GB-ost vegyél! Ezek ugyan ráférnek a 16-osra is, de biztos vagyok benne, hogy akarsz majd rá mást is rakni, meg zenéket is, a fényképeket, videókat is kell tárolni, stb.
2016. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Gyűjts még pénzt és egy iPhone SE-t vegyél!

16GB szerintem annak elég aki ún. stream és felhő szolgáltatásokat használ, ellenkező esetven a 64GB-s lenne a jobb választás.

2016. jún. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A stream és felhő pont jót tesz a mobil adatforgalomnak. :) Hiszen Magyarországon dobálják az emberek után az 50-100GB-os csomagokat, ingyen!
2016. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hol tudok olcson 32gb-os iPhone5s-et venni?
2016. jún. 13. 06:33
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Ha mar bocsanat de ne legyel mar hulye! EN IS IPHONE 5S AKAROK VENNI CSAK TELI JATEKOKKAK ES ARRA IS BOVEN ELEG A 16 GB PLUSZ ILYEN H FACEBOOK SNAPCHAT NEM FOGLAL TOBBET 50MBNEL

LEHET NOGY OSSZESEN NINCS MEG 2 GB AZ EGESZ

2016. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mar beszereztem egy 16gb-ost!
2016. jún. 19. 02:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz vétel volt!

Számitásaim szerint az 5s várhatóan az iOS 10- vagy 11-től zavaróan lassúvá válik, mivel a 4s-hez hasonlóan belassul. Az iOS 10 most fog megjelenni szeptemberben. Ekkorra lesz 3 éves az 5s, mivel 2013-as modell.

És most az ára 2/3-a így is az SE-nek.

Az SE mindenképpen jobban megéri, akár hosszú akár rövidtávon, hiszen az várhatóan 3 évig gond nélkül használható lesz! Ez legjobb becslés szerint is 2-szerese a 5s mától hátralevő élettartamától! Tehát az SE mindenképpen jobb befektetés lett volna!

De persze tudom nagyon jól, szegény ember vízzel főz!

2016. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!