Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélték a Sony Xperia Z1...

Kicserélték a Sony Xperia Z1 telefonom LCD kijelzőjét. A csere ellenére is vízálló a telefon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy vízálló lenne az új kijelző, egyszer próbáltam víz alá tenni, akkor is furcsa volt. Szerintetek?

2016. jún. 13. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tartottad elég ideig a víz alatt.
2016. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mertem teljesen, félek, hogy beázna.
2016. jún. 13. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát már egyszer felszedték róla a ragasztást, és ha nagyon unatkoztak a szervizesek akkor szépen pontosan, majdnem vizállósan megcsinálták, de hanem volt kedvük akkor csak hipp hopp ide egy ragasztó oda egy aztán hello. A kijelző megy a többi nem is izgat... Szóval szerintem nem vizálló.
2016. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elég jól dolgozott a szervizes, mivel garanciásan vittem vissza (az előző cserénél nem tudtam használni a képernyőt) ezért visszaszerelt rá hiányzó alkatrészeket is, fóliát tett az elejére és hátuljára.
2016. jún. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!