Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az utóbbi 4 napban valamiért...

Az utóbbi 4 napban valamiért a Honor 4C-m elég gyorsan merül, mi a baj?

Figyelt kérdés
Nézegettem az akkumulátornál a futó programokat, ebből kettő eszik elég sokat az Android rendszer és a Android OS. Az utóbbi 49% ot eszik nem tudom hogy ez a progi mit működtet de kegyetlenül merül az akksim, nulla használat mellet is. Az utóbbi 4 napban arra keltem hogy a telefonom az esti töltést követően 98-100%-ról 0-ra merült röpke 8-9 óra alatt ez nem normális, eddig ilyen nem történt. Most 1-2 program futtatását leállítottam így 2 óra alatt 16%-ot csökkent az akksi kapacitása. Mi okozhatja ezt a jelenséget???

2016. jún. 13. 13:26
 1/4 anonim válasza:
Ennyit mondok: KÍNAI
2016. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondj egy olyan telefont, ami a mai világban 100%-ban nem kínai?? Na-na???? Köszönöm szépen.. Ár érték arányban mégis veri akármelyik konkurens márkát a HONOR, olvass utánna nézegess teszteket. ;) A probléma egy játék volt, ami sunyin futott a háttérben.
2016. jún. 16. 06:54
 3/4 anonim válasza:
Na, azt én is tudom hogy minden telefon kínában készül,de az összes gyártó azért gyártja ott a telefonokat, mert olcsó. De a honor a huawei leány vállalata, és meg kell hogy mondjam nekem is huawei telefonom van (sajnos) és állandóan szenvedek vele. És ha azt kérdeznéd nincs -e valamilyen program, ami a háttérben fut, akkor mondom, hogy semmi sincs a telefonomra letöltve.
2016. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint minden márkánál itt is van 1-2 selejtes darab, csoda is lenne ha nem lenne. Ha esetleg alsó vagy középalsó kategóriás telód van akkor ne csodálkozz, a mai okostelók nem hosszú távra van tervezve, az olcsók meg még úgy sem. Ha meg közép vagy felső akkor meg garancia..
2016. jún. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!