Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy J5-ről? Pozitiv, negatív kritikát szívesen várok. Legfőképp olyan emberek írjanak, akiknek ilyen modeljük van

Figyelt kérdés

Nemrég kinéztem ezt a telefont magamnak,de félek,hogy rossz döntés lesz. Vagyis még az A5-ös tetszett mint külsőleg,meg mint teljesítmény szerint. De valahogy a J5-ös fogott meg a legjobban.

Személyes tapasztalatokat szívesen várok. Előre is köszönöm. :)



2016. jún. 13. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Samsungot ennyiert tilos venni en is utalom az enyemet allandoan fagy ennyiert a xiaomi redmi 3sokkal jobban megeri en is ilyetfogok most venni
2016. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Szia. Nekem nagyon tetszik. Gyors gördülékeny. Számomra hibátlan. És netetve filmezéssel is kibírja 2-3 napig az aku. Intenzív használat mellett. Megéri
2016. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Belépő kategóriás hardver, de egész kulturált kijelző. Igazából az A5-tel se lennél előrébb, mert ugyan ez a hardver van benne csak több rammal és persze drágább is. Ugyan olyan teljesítményt nyújt mind a kettő.

Hasonló árban van Xiaomi redmi 3 amiben már egy korrekt középkategóriás hardver van, 2GB ram társaságában és egy bitang nagy aksi. Ez jobban megéri.

2016. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. De úgy döntöttem,hogy ennél maradok. Régebbi telefonom is Samsung volt,s meg vagyok velük elégedve,csak a régebbinek a Ramja nagyon kicsi volt,s mostanra már dob ki pl. a Facebook alkalmazásból.

S ennek a ramja és a processzora erősnek igérkezik,majd meglátom. Köszönöm szépen mindenkinek :))

2016. jún. 14. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz dontes... de ha tw egy laggos szart akarsz venni akk hajra

Hidd el a xiaomi sokkal jobban megerne

2016. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp Samsung okostelefonban gondolkodtam,csak a márkán belül nem tudtam,hogy melyik model jobb. Azért kösz a véleményed.
2016. jún. 14. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:
De hidd el kerlek szepen nem szabad szamszungot venni par honap es elkezd lefagyni meg minden baja lesz
2016. jún. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem A3 2017 van,nem fagy le,és meg vagyok vele elégedve
2018. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!