Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE úgy olcsóbb ha...

Iphone SE úgy olcsóbb ha részletre veszem?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy olcsóbb, drágább. Szerinted miért lenne részletben fizetési lehetőség, ha nem lenne semmi hasznuk rajta? Jó szivükből, ugyan már. :D
2016. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy SE olcsóbb :D
2016. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz hitelt felvenni valamire, ami egy év elteltével, már a felét éri? Teljes pénzügyi dilettantizmus. Ne nyújtózkodj tovább, mint ameddig a takaród ér. Fogadjunk, hogy találsz olcsóbb telefont, ami ugyanazt tudja.

Sokkal cikibb, ha hitelt veszel fel azért, hogy villogj vele.


És nem, nem olcsóbb, mert közben kamatozik. Sokkal többe fog így kerülni.

2016. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha valamit részletre veszel, az biztos drágább lesz, mintha kp-ban vennéd meg
2016. jún. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem hitelre gondol hanem pl: A T-mobilba veszi részletre
2016. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
arra igen
2016. júl. 12. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Szerintem iPhone soha semmilyen körölmények között nem éri megvenni kivéve ha nem vagy milliárdos és nem számít.

2. Egy 80 ezres androidos telefon ugyan azt tudja, tudom nem lehet villogni stb..

3. T-mobilos részletre szerintem megéri megvenni mert jobb havonta 4-5 ezret kifizetni mint egybe 200-at persze meg kell nézni milyen részletekre adják nehogy nagyon lehuzzanak

2016. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!