Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól fényképező telefont...

Jól fényképező telefont tudtok ajánlani kb.70e körüli árban?

Figyelt kérdés
Megadta magát a digitális fényképezőgépem, a telefonom is régi (4-5 éves és csak telefonálásra használom), így gondolkodom azon, hogy veszek egy drágább telefont, amennyiben az jól tud fotózni. Nem vagyok telefonmániás, hogy a legújabb modell kelljen, netezésre, játékra asztalit vagy tabletet használok, tényleg csak ez a két funkció kell egyben az egyszerűség kedvéért.
2016. jún. 13. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Lumia 640XL Ennél jobbat ebben az árban nem hinném hogy találsz.
2016. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
És fényképezésen kívül mire fogja használni? Mert a WP lassan, vagy inkább gyorsan, megpusztul. Ha jól tudom a microfos nem fogja tovább erőltetni.
2016. jún. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Xiaomi-t feletsd el!!!

LG Nexus 5X

LG G4, kimondottan jó a kamerája.

ASUS ZenFone 2 Laser

2016. jún. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Nexus 5X tényleg nagyon jó lenne, de annak ára 80 ezer körül van.
2016. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Bmeg tanulj már meg olvasni. Telefonálásra meg fényképezésre használná. Arra meg nem tudsz jobbat annál amit írtam. Jó aksija is van(én 3 naponta töltöm). Nem fagy be. Kamerája messze veri a környezetében lévőket.

Androiddal meg már a sok fagyás meg minden miatt már telefonálni se tudtam előző telefonnál. Ennél jobb telefonom még nem volt.

2016. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, kiírtam a típusokat és elmegyek, megnézem őket boltban, melyik a szimpatikus. Ha van még ötlet, jöhetnek továbbiak.
2016. jún. 14. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

#5

Bmeg te. Gondolod hogy aki vesz egy ilyen telefont, az sose akarja majd másra használni?

2016. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Netezni tökéletesen tudok rajta, főleg a nagy kijelzője miatt. Nem vagyok app függő, sose játszottam nagyon telefonon, de amikor egyik barátom nyomkodja a csúcs telefonján az egyik jó kis játékot, akkor megnézem a storeban és láss csodát, ott van. De ha nem lenne ott, akkor se zavarna, mert ahogy a kérdező is, én is cipelek magammal tabot és azon csinálok mindent. Telefon telefonálásra van, meg ha kell gyorsan neten megnézni valamit, stb.. És a lumia 640xl fényképezője versenyez a 100k+ kategóriával. Aksija meg 3x tovább bírja mivel elég jól megírt oprendszerről van szó és nem kell egy 36000 magos proci hogy ne akadozzon rajta minden.
2016. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondta valaki hogy maga a telefon nem jó?
2016. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Omg neked problémáid vannak :D

Először azt írod hogy nem csak fényképezésre és telefonálásra használná(pedig de), majd miután leírom hogy másra is jó, mondod hogy minek írom le? :D

Unbeliavable...

2016. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!