Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha beviszem a szolgáltatóhoz...

Ha beviszem a szolgáltatóhoz a papírokkal meg tudják oldani problémát? (Factory Reset Protection)

Figyelt kérdés

Aggódom,mert nem tudva a védelemről töröltem a regisztrációs fiókom.


Galaxy S7 Edge


Köszönöm a segítséget!


2016. jún. 14. 00:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki lopással vádolna,nem loptam.Szimplán rossz kódot adtam meg feloldáskor,emiatt sajnos lezárt a telefon.Utána a hard reset (Előző S5-ből kiindulva) elsőre megoldotta,de nem kapcsoltam ki a védelmet és közben másik emailt csináltam nem tudva az első regisztrációs email fontosságáról, mivel sajnos nem vagyok naprakész Android fronton.
2016. jún. 14. 00:48
 2/4 anonim ***** válasza:

???

Mibe nem tudsz belépni?

A telefonod lett zárolva? Több alkalommal is rosszul adtad meg a PIN/PUK kódodat?

Ha nem erről van szó, akkor a szolgáltató nem tud segíteni, ha az Android/más fiókról van szó. Kérj jelszó-helyreállítást, remélem telefonszámot megadtál, mert arra tudnak küldeni SMS-t (ha olyan a fiókod).

Esetleg próbálj PC-n keresztül belépni a fiókódba.

2016. jún. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a jelszó csere, email csere Factory reset előtt 3 napig, nem éppen baráti megoldás, ha előtte az OEM feloldás nincs engedélyezve. Elvileg kap a telefon egy 72 órás blokkolás. Én is rácsesztem ezzel. Qurva idegesen betelefonáltam a Samsungnak, hogy a saját telefonomat használni akarom és qrva gyorsan oldják fel!!! 2 óra múlva már ment is rendesen. Igaz nem Magyarország. Ha leszarják, akkor sajnos ki kell várni mire magától felold. Ok. Minket védenek, de akkor is. Legalább lenne valami figyelmeztetés, hogy figyu hülye user! Dádá lesz ha így csinálod!
2016. jún. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,valamelyest megnyugodtam!
2016. jún. 14. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!