Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tűnhetett az adatforgalmam?

Hova tűnhetett az adatforgalmam?

Figyelt kérdés

Telenoros vagyok. Pár napja vettem 3 GB adatforgalmat, összesen nagyjából félórát lehetett bekapcsolva és akkor sem csináltam semmi különöset, ma mégis azt írja, hogy 0 KB-om van.

Az ügyfélszolgálatos srác azt mondta, hogy számlazáráskor lenullázódik, de nekem kártyás csomagom van. Kártyásoknál is van számlazárás?



2016. jún. 14. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van számlazárás
2016. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

Alapvetően nem azt mérik hogy te milyen "hasznos" dolgokat teszel-veszel, hanem azt amennyi adat átment.

ha a készüléked (vagy egy rajta futó alkalmazás) netán úgy döntene hogy most aztán forgalmazni fog, az is beleszámít.

Az a te felelősséget akár tudsz erről, akár nem.

2016. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utóbbi Válaszoló!


Azóta megoldódott, nem az én hibám volt a dolog, mármint tényleg nem használtam el ennyi adatforgalmat (ki van kapcsolva minden frissítés, stb.), hanem lenullázták. Csak hogy erről a számlazárásról senki nem szólt soha semmit, azt sem tudtam, hogy van ilyen. Főleg hogy számlaszerűséget sem kaptam tőlük soha.


Na mindegy, tanultam az esetből és köszönöm a válaszokat. :)

2016. jún. 14. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
pontosan ez a számlazárás mindenkinek máskor van kártyásnak is ...piszok tolvaj módszer...miért kell törölni ha előre kifizzette az ember?!engem is nagyon idegesít ...mintha vennél egy kiló kenyeret hétfőn és ha kedd estig amit nem eszel meg elvennék pedig kifizetted az egészet...vigyázz mert megint változtatnak jövő hónaptól elsején lesz mindenkinek a zárás....
2016. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég szemét dolog. Ma megint beszélgettem egy ügyfélszolgálatossal (az irodában azt javasolták, hogy nyújtsak be panaszt, és talán jóváírják a fel nem használt adatforgalom összegét, de nem reménykedem) és azt mondta, rengeteg hívás érkezik emiatt, mert egyszerűen nem tájékoztatják róla az embereket. Na meg az lenne a logikus, hogy az egyszeri adatforgalmat addig használod, amíg el nem fogy.

Nem említették, hogy változni fog az időpont, úgyhogy köszi az infót, hasznos volt! :)

2016. jún. 15. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
elvileg egységesen elsejétől mindenkinek egyforma időben lesz a számlazárás,amúgy meg olyan gyorsan elfogynak ezek az adatmennyiségek h nem lehetne sokat felhalmozni belőle ezért is értelmetlen a nullázás...
2016. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!