Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nézik le annyira a...

Miért nézik le annyira a Microsoft Oprendszerét?

Figyelt kérdés
Windows 10 Mobile-ról lenne szó. A WP8.1 nekem sem tetszett annyira, mert akkor még alkalmazás téren jóval gyengébb volt amikor nekem volt WP-m. Most vettem egy Microsoft Lumia 640-et, feltettem rá a Win10 Mobile-t és egyszerűen jobbnak tartom még az androidnál is, tény, hogy még mindig nem hozta be magát app téren, de a főbb appok megvannak és már elég sok játék elérhető. Teljesen stabil rendszer, nem fagy, nem lassul, netezni is jó, youtube is megy rendesen. Nem mellesleg a Win10 Mobile testreszabbhatóbb is már, és nekem nagyon tetszik a felülete, már lényegében nem csempét használok, hanem ikonokat és egy Empty Tiles nevű alkalmazással még azt is meg tudom oldani, hogy bárhogy rendezzem a csempéimet. Szóval nem értem. Főleg azok válaszát várom, akik pont hogy nem szeretik a Microsoft telefonjait. De felhasználók véleményét is szivesen várom.
2016. jún. 14. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2016. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de itt is csak annyit ír hogy jajj de sz...r a rendszer, de semmivel nem támassza alá egyik se... Max egyik hogy az akksija nem bírta, de az sem a rendszer hibája, androidos telefonokból is készül gagyibbnál gagyibb..
2016. jún. 14. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
èn olyat olvastam hogy instabil lett a win10-től a telefon
2016. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is Win10 van, tény, hogy nem használom régóta, és egyszer tényleg instabil volt, de mert a frissítést elrontottam, aztán megcsináltam megfelelő módon a frissítést, és tökéletesen megy, gyors, nem fagy teljesen stabilan működik. Jelen pillanatban nálam üti az androidot.
2016. jún. 14. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem... Nekem Lumia 535 van, W10M-lal. Ugyanolyan gyors és stabil, mint WP 8.1-gyel. Majdnem másfél éve van meg, semmi baja nincs. Jobban szeretem én is, mint a Laggdroidot. Főleg, hogy stabilabb, gyorsabb. Már appok terén is jó úton jár, most jött ki a Messenger Beta, ami ugyan azokat a funkciókat tudja, mint a droidos verzió. Ráadásul ez az én kis 535-öm szebb képeket csinál az 5 megapixelével, mint osztálytársam Samsung S3-a 8 megaval. Szóval, mindörökké WP!!!
2016. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy sokkal stabilabb a droidnál, és a főbb alkalmazások elérhetők és kiválóan futnak, és már igen komoly játékok is elérhetők. Szombaton vettem a Lumia 640-et és az eladó is próbált lebeszélni, meg kiröhögte mert az első boot 4 percig tartott holott a droidnál is sokáig tart míg felépíti a rendszert. És nem bántam meg hogy nem hagytam magam lebeszélni róla.
2016. jún. 14. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nézik le, mert divat fújjolni a Microsoftot. Illetve főlag azok teszik, akik még nem is láttak win10-et telón és persze csak az jó ami nekik van. Ilyen egyszerű. Ne keress tudományos magyarázatot.
2016. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nekem is már csak ez a lehetőség maradt, mert nekem nagyon bevált a Microsoft oprendszere, stabil, igényes gyors. Appok terén sem kell szégyenkeznie.
2016. jún. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!