Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Torrent lejatszasi problema?

Torrent lejatszasi problema?

Figyelt kérdés
Letoltottem tobb torrent fajlt droidos mobilra, de semilyen lejatszoval nem tudom meghallgatni, v. megnezni oket. Az mp3-aknal ha jol sejtem az lehet a gond, hogy a fajloknal azok hosszusaganal azt irja, hogy ismeretlen es ezert eleve el sem inditja egyik lejatszo sem. A kiterjesztes es a fajl meretet felismerik, ezzel nincs gond, csak az idotartamukra ir ismeretlen- t a fajlkezelo. Mivel nem csak egy torrentnel van ez hanem az osszesnel, nem hinnem, hogy a letoltott torrent hibas. Hogy lehetne ezt megoldani? Videok eseteben fogalmam sincs mi a gond, azoknal azt irja, hogy a fajl olvashato, viszont nem vegrehajthato. Egyebkent x264.mkv kiterjesztesu videokrol van szo, es se az MX, se a BS Player, se a VLC nem jatsza le oket. Szinten az osszes video torrenttel ez van. Valakinek valami otlete, hogy lehet ezeket megoldani?

2016. jún. 15. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsenek letöltve, csak a helye van lefoglalva. A letöltő kliensben kell megnézni, hogy befejezte-e a letöltést, vagy hogy egyáltalán van-e feltöltő. Ha elérte a 100%-ot, akkor van letöltve.
2016. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!