Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs térető?

Miért nincs térető?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam meg a telefonomat. Navon mizu d502. Anno tescoba vettük így semmi papírja nincs. Ma csináltattam meg, előtte fél évig kikapcsolt állapotban volt. Most hogy bekapcsoltam nincs térerő,mikor meg kijelzi hogy van, mobilnetre nem csatlakozik. Miért csinálja ezt? Mit tudok csinálni vele?
2016. jún. 15. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A Tesco-ba is adnak blokkot, és garanciapapírt. Utóbbit vásárlás után a vevőszoláglati pultnál töltik ki.

Sajnos ha hibás benne a GSM vevő, vagy a modem, akkor azt házilag nem tudod megoldani.

Amit megpróbálhatsz, az egy gyári beállítások visszaállítása, plusz másik SIM kártyával is nézd meg.

Illetve az APN beállításokat sem árt ellenőrizni.

2016. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel lejárt a SIM. Amikor pedig "hálózatot" látsz, akkor sem a honos hálózathoz csatlakozik, hanem a segélyhívási hálózatot építette fel, ezt jelzi, ezért nincs mobilnet.

Próbáld ki működő SIM kártyával!

2016. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt a simkártyát raktam bele amit alapból használok. Szóval tuti nem járt le. Még októberben vettük, blokk nincs már meg, garanciát nem kaptunk rá. Az APN beállításokat hol tudnom megnézni? Gyárira már csináltam, úgy sem jó. Köszönöm a gyors válaszokat, ment a zöld kéz.
2016. jún. 15. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Az APN beállításokat így tudod megnézni:

[link]

2016. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!