Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék csúcsminőséget, de azért elvárnék valamilyen szintű igényességet:

-A legfontosabb, hogy hosszútávra terveznék vele, nem szeretném, ha egy év után megint váltanom kéne.Szóval egy strapabíró lenne az ideális.

-Végre szeretnék jó minőségi képeket csinálni egy emlékezetes pillanatban, szóval a második legfontosabb, hogy nagyon szép képeket produkáljon.

-70.000 ft-nál nem akarnék többet fizetni érte.

-Nem pályázom a nagyobb méretre, egy praktikus, közepes/kicsi telefonra gondoltam.

Ennyi követelményeim lennének.Szóval...szerintetek melyik a legideálisabb fajta?


Eddig egy Iphone 4s-re gondoltam, de egy ismerősöm szerint ez már régi változat, nem érné meg megvenni.Pedig eléggé tetszik és meg is felel az elvárásaimnak.Valóban nem érné meg megvenni? Mi a véleményetek?



2016. jún. 15. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az iPhone 4S már szerintem is régi, viszont azzal tényleg sokáig kibírnád. Ha az iOS mellett maradsz akkor az iPhone 5S-t ajánlanám -igaz 100.000 ft- de nézz szét ebayon talán amazonon ott találsz 70.000 alatt
2016. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elso valaszoloval egyetertek, en a helyedben beneveznek egy i5s-re mihamarabb, mert mar lassan az is elavult lesz. I4s-et nem vennek mar (nekem is volt, nem veletlen valtottam 6s-re, jo telefon volt pont, de mar letoltotte az idejet.). Szerintem ha bemesz egy gsm boltba, egy 16gigas i5s-t megtalalsz akar 80ezer forintert is. (Multkor a boraros teren nezegettem a kirakatban, es mintha ott lett volna 72ert is, csak nem neztem hogy hasznalt volt-e vagy sem). De kb 80 az ara, es fenyevekkel jobb mint a 4s. Fontold meg, a 4s pont egy olyan telefon, amit mihamarabb le kell majd cserelned.
2016. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 5st mar csak 1.5-2evig lehet hasznalni mar mert az a mobil mar 2-3eves ennyi penzert en a xiaomi redmi note 3prot ajanlom 50ert pedig a xiaomi redmi 3mat
2016. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bar a redmi note3 pro az nagyon nagy ugyhogy ajejett inkabb 60ert a redmi3prot ajanlom
2016. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!