Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok linkelni olyan...

Tudnátok linkelni olyan külföldi oldalt, ahonnan biztonságosan rendelhetnék xiaomi telefont? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Redmi pro illetve note változatokra gondolok, amelyeken magyar nyelv is van és 50 ezerből kijön. Van ilyen?

2016. jún. 15. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
eustock
2016. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt ismerem. De aliexpressre meg ilyenekre gondoltam.

[link]

ez például ugyanaz, amit eustockon lehet kapni? magyar nyelv is van rajta? ha valaki tudna egy konkrét linket küldeni, megköszönném!

2016. jún. 15. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

ali-ról nem vennék

inkább tinydeal, bangood

magyar nyelv szerintem nem lesz

2016. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért gondoltam, mert a languagenél fel van sorolva egy pár. Akkor valószínűleg marad az eustockról a sima redmi 3 (vagy huawei p8 lite). Köszönöm!
2016. jún. 15. 20:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Silly me, most, hogy megnéztem jobban, ezen van magyar nyelv. Bár még mindig nem tudom, hogy merjem-e megrendelni.
2016. jún. 15. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Tinydeal-nál van benne magyarnyelv.
2016. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!