Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibás lenne a telefon?

Hibás lenne a telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn vettem egy LG G4 telefont az Elite GSM-ről 103 ezer forintért. Nagyon tetszik, szép, gyors. Viszont van egy nagyon bosszantó "hibája": nagyon melegszik. Pl elég csak 5-10 perc Subway Surf, a teteje máris forró, a Cooler Master pedig azt mutatja, hogy a processzor 42-43 fokos. De szimpla használat: facebook, messenger, internet mellett is hamar felmelegedik. Nem olyan forró, mint játéknál, de úgy is elég meleg. A Cooler Masternél ilyenkor is eléri a 37-38-39 fokot. És olyankor, amikor melegn, a teljesítménye is visszaesik. Antutu teszt úgy, hogy a telefon kb 40 fokos procival futott: [link]


Láthatjátok, hogy mennyivel gyengébb a processzor teljesítmény a kellőnél.


Teszt úgy, hogy a telefon órákig nem volt használva: [link]


Itt már jobb pontot ért el, viszont a processzor teljesítménye most is gyengébb a kellőnél (fel is melegedett a teszt alatt)


Ez normális, vagy csak az én telefonom csinálja ezt? Nagyon bosszant... Folyton az jár a fejemben, hogy hibás.



2016. jún. 15. 21:46
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


Én komolyan félek, hogy hibás...

2016. jún. 15. 22:05
 2/2 anonim válasza:
Szia, nem kell félj, ez a hőfok még nem káros a telefonra , a káros hőfok az ugy kb 58 foktol kezdődik
2016. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!