Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 550 vélemények?

Microsoft Lumia 550 vélemények?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:

nem rossz telefon.


Teljesen stabil rendszer, ha a gépeden is windows 10 van, akkor teljesen jól használható telefon.


Hátránya talán annyi, hogy nincs rá annyi alkalmazás mint androidra, de ez van. Én azt vettem észre, hogy kevesebb játék van rá, de azok minőségibbek. RAM-ból nekem 1 GB van benne, és tökéletesen elég. 5 alkalmazás párhuzamosan fut és nem laggol. Gyorsan indul.


Én meg vagyok vele elégedve, de akinek nagyon fontos az instagram-snapchat kombó azt el kell keserítenem, mert nincsenek windows-ra ezek az alkalmazások. Pontosabban vannak, de teljesen más néven. pl Instagram WP-n, 6 TAG-nak nevezik ha jól tudom.


Kevés rá az alkalmazás, de cserébe ritkán fagy le, remek office-t kapsz, és kb sosem omlik össze.


Lumia 730

2016. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatom WP-nal és én is nagyon szeretem. Valószínűleg cserés lesz a telóm (Lumia 535), de androidot nem akarok, csak WP-ban gondolkodom. Nem vágyom drága telefonra, alap funkciókat használok csak. A különbségek érdekelnek a legjobban igazából :) azt tudom, h az 550 valamivel kisebb, de az nem probléma. Snapchat-em nincs, úgyhogy ez a probléma is ki van küszöbölve :D
2016. jún. 17. 09:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Meddig bővíthető a memória?
2016. jún. 17. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:
E szerint, microSD 32 GB: [link]
2016. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!


[link]


A hivatalos oldalon 200 GB-ot írnak. Én is annyit mondok. 32 GB-t már az 5 éve vásárolt telefonom tudta.

2016. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazad van! :)
2016. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a lényeg, hogy elfogadja a 16-ot :D
2016. jún. 17. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Elfogadja, de gyors kártyát kell venni.


Azoknak is vannak különböző kategóriáik. UHS és Class 1-10, ami a sebességet jelenti.


Egy 200 GB-os kártya kerülhet akár 9k-ba is, de 15 MB/sec-es olvasás van rajta, vagy kerülhet akár 20k-ba is, és akkor tud 70Mb/sec-es olvasást írást.


Fontos hogy az olvasás-írás nagy legyen, mert akkor annál gyorsabb a telefonod. Pl amikor belépsz a fényképekbe ami mem.kártyán van, akkor a mem kártya olvasási sebességén múlik, hogy milyen ütemben tudja folyamatosan betöltögetni a képeket.

2016. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16 GB class 10 :)
2016. jún. 19. 08:09
 10/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!