Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akarnak lebeszélni az...

Miért akarnak lebeszélni az iphoneról?

Figyelt kérdés
Egy teljesen régi, használhatatlan androidos telefonom van most, szóval ideje váltanom. Nagyon tetszik az iphone 6s, ismerőseim akiknek van, mind nagyon szeretik és ajánlják, de akármelyik telefonos boltba bementem és érdeklődtem le akartak róla beszélni. Szerintetek?
2016. jún. 17. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mer szaaar. Pár évvel az android mögött kullog mind a szoftver, mind a hardver...
2016. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Fejtsd már ki kérlek, hogy ezt még is milyen konkrét érvre alapozod. Szerintem egy páran kíváncsiak vagyunk rá.
2016. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem jó boltba mentél, elég gáz, ha a vevőt befolyásolni akarják!
2016. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Elég drága telefon,ha csak nem a saját pénzedből szeretnéd venni,hanem anyucival vagy apucival megvetetni akkor szerintem ne vetess iphonet! A szüleid megdolgoznak azért a sok pénzért!
2016. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Már elnézést kedves utolsó válaszoló, de nem mindegy neked, hogy a kérdező vagy a szülei fizetik-e? Ha ő veszi a saját pénzéből akkor az ő döntése milyet vesz. Ha a szülei akkor meg egy adott árig olyat választ amilyet akar.

Lehet azt mondták neki, hogy "választhatsz telefont, az ára nem lényeg". Ha megtehetik és helyesnek tartják megvenni, akkor nekünk semmi közünk hozzá.

2016. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már elnézést,"kedves" utolsó válaszoló,én csak válaszoltam a kérdésre és kifejtettem a véleményemet!
2016. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, konkrétan a kérdező illetve a szülei pénztárcájában turkáltál.
2016. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első jó nagy hülyeséget írt, na mindegy.

Hát én csak arra tudok gondolni, hogy az adott telefonos boltban nem lehet kapni 6s-t és valami olyan telefonra akarnának rábeszélni, ami kapható ott :D

2016. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!