Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

LG leon telefonom van, és akárhová dugom tölteni, mindig kéri hogy csatlakoztassam a szabványos töltőhöz..akár gépnél, akár külső akkunál, akár hálózati töltőnél próbálkozok, ezt írja ki, és emiatt pl nem is tudom a géphez csatlakoztatni..


miféle beállítást nyomtam el? vagy mégis mi ennek az oka, hogy tudnám megcsinálni?



2016. jún. 17. 12:49
 1/4 anonim válasza:
100%
mindíg ugyanazt az adatkábelt használtad? ha igen próbáld meg egy másikkal, ha az sem akkor próbáld meg lefrmázni az lehet hogy helyre fogja hozni, de elöttem meg próbálhatsz egy vírusirtót
2016. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindig azt használtam, váltottam is egy másikra, de csak ugyanez a helyzet..egy vírusirtást szerintem kipróbálok majd, remélem működni fog
2016. jún. 17. 15:03
 3/4 anonim válasza:
hát ha nem akkor mondom próbáld meg leformáni, sok sikert
2016. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nos újraraktam a telefont, eddig úgy néz ki hogy működik..köszönöm a segítséget :)
2016. jún. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!