Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo a5000 kérdés, tudnátok...

Lenovo a5000 kérdés, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy minden nap letöltődnek képek a telefonomra? Jellemzően azok, amiket én csináltam, de google drive-on tárolok? Vannak képek, amiket lementettem, vagy kaptam viberen, messengeren. Mivel ugye drive-on minden megtalálható, ezeket letöröltem..illetve hittem azt, hogy letöröltem, ugyanis minden nap újra és újra ki kell törölnöm, mert már reggel látom a telefonon, hogy jelzi: x kép letöltve. Hogyan tudnám ezt beszűntetni? Van benne memóriakártya, de már kevés a hely, az ilyenek miatt.. Azt sem értem, hogy ha fényképezek, miért jelenik meg egy teljesen új ikon, hogy "fotók", és ide menti a képeket, nem a Kamera képekhez a galériába. Gondolom, ezek ilyen beállítási hiányosságok, de nem jövök rá, hogy tegyek ellene. Tudtok segíteni? :)

Köszi


2016. jún. 17. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a szinkronizálást.
2016. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hol találom? Bocsi, nyomokban szőke vagyok..
2016. jún. 17. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Beállítások/ Fiókok/ OneDrive klikk és a Médiatár sznikronizálása
2016. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzá, hogy nekem Samum van, de a tieden is hasonlónak kell lennie.
2016. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Nekem a Fiókok-nál a fb, google, messenger, viber van... és a lehetőség, hogy+ fiók hozzáadása.. Ha rámegyek egy ikonra, ott kiadja, hogy "Automata adatszinkronizálás" ...ez a lehetőség ki van pipálva. Ha jól sejtem, innen kell a pipát eltávolítani...?!


(ment a zöld)

2016. jún. 17. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! :)
2016. jún. 18. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!