Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet belőle gond, ha német...

Lehet belőle gond, ha német az Iphone SE telóm?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Iphone SE telefont, aminek nagyon örülök, viszont ugye szürke színben készlethiány van, így csak a helyi gsm boltból tudtuk megvenni, viszont a telefon német, bár magyar nyelvet be tudtam állítani. Lehet ebből gond? A telefonra egyébként nem is bolti, hanem apple garancia van, gondolom az meg nemzetközi. Ja, s a készülékről van adásvételi is.
2016. jún. 17. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz,ha Hitlert fogja isteníteni :D
2016. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem vennék gsm boltból telót
2016. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a gsm boltban használt vagy új telók vannak?
2016. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A1723 ? Az az europai modell.

Ha nem A1723 akkor becumiztal.

2016. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

itt vannak a modell szamok es hogy mit tudnak

[link]

2016. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kártyafüggetlen akkor nem lesz probléma.

Én az Államokban vásároltam egy Apple Storeban i6s-t, természetesen kártyafüggetlen,és minden gond nélkül működik az itthoni tmobilos sim kártyámmal.

2016. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 csak látszólag! Az amerikai modellekben nincs meg jónehány európai antennához szükséges protokoll. Te úgy látod hogy jó, de vannak helyek ahol másoknak megy a telójuk neked meg nincs szolgáltatás.
2016. jún. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!