Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a Samsung galaxy A3-as...

Milyen a Samsung galaxy A3-as - megéri, vagy inkább Huawei?

Figyelt kérdés
Egy kb tízéves telefon használtam eddig szóval kicsit elveszett vagyok ezekkel a szuper okos telefonokkal... Igazából egyik márkáról sem tudok sokat, max annyit, hogy az Android az jó dolog, mert nem Apple, kb~ Nem akarok, hű de drága telefont, ami igazából csak a pózőrködéhez van. Elsősorban az érdekelne, hogy PDF-et fel lehet-e tölteni a telefonra, meg is lehet-e nyitni? Milyen a kamerája? Ne legyen túl nagy a készülék maga és sokáig bírja az aksi. Szóval ár érték arányban melyik a jobb? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 17. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Az A3 eléggé túlárazott. Belépő szintű hardver, egy fém házban, középkategóriás árazással. Aztán ennyi.

A Huawei alatt nem tudom melyik modellre gondolsz. A P8 lite van hasonló árban. Több rammal és jobb processzorral van ellátva no meg egy kicsit nagyobb az aksi is.

Van még a Xiaomi Redmi 3 ennyiért vagy még talán olcsóbban is, szintén nagyon erős hardver, 2GB ram és egy bitang nagy aksija is van.

2016. jún. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A te igenyeidre a xiaomi redmi3mat ajanlom

az bisztos h hosszu evekig nnemlesz vele semmi baj.

2016. jún. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kaptam egy listát, hogy miből lehet válogatni, mert, hogy ilyen előfizetéses dolog lenne, amihez jár a telefon, de Xiaomi, az sajnos nincs a listán. Huawei Y6, P8 Lite+B Zero van, meg ez a Samsung. Legalábbis ezek vannak még elfogadható árban.
2016. jún. 18. 08:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah, meg az LG K4, meg K10. De hát ennyi opció között már tényleg elveszett vagyok.
2016. jún. 18. 08:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor P8 lite.
2016. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akk +1 p8ite
2016. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a segítséget!
2016. jún. 19. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!